Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ez szerelem?

Figyelt kérdés

Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert szeretnék biztos lenni benne.

Na szóval, van egy osztálytársam, akivel már azóta szimpatizálok, hogy először találkoztunk (megjegyzem szeptemberben. Először jófejnek, majd jóbarátnak gondoltam rá, most viszont úgy érzem, hogy több van köztünk.

A nap 24 órájában senki másra nem gondolok, csak rá, suliba minden reggel alig várom, hogy megjöjjön, a szünetekben egyfojtában őt keresem a szememmel, és képes vagyok egész idő alatt őt nézni. Órán természetesen nem őt nézem egyfojtában, mivel mellettem ül, és elég feltűnő lenne, ráadásul a tanóra az tanóra. De ennek ellenére, még mindig csak rá gondolok. Amikor elválnak útjaink (mindketten megyünk amerre mennünk kell), vagy ha valami miatt nem láthatom, akkor úgy érzem, mintha a szívemet kitépték volna, mintha a lelkelem egy darabját vesztettem volna el, és nem marad más csak egy nagy űr, ami csak akkor töltődik be, ha újra látom.

Az utóbbi egy hétben rajta is azt vettem észre, mintha tetszenék neki. Elég sokat van velem, sokszor néz rám, és ha felé fordulok, azonnal elfordítja a fejét és egyre korábban jön be a suliba (én korán érek oda).

Arra is kíváncsi lennék, hogy mit kéne csinálnom, mert nem-igen értek ehhez a szerelem cucchoz, de ennek ellenére nagyon tetszik. =)

A válaszokat előre is köszönöm!


17/L



2014. jan. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán.
2014. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

részedről az lehet

a fiu meg lehet észrevette és azert reagál ugy

2014. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy szerelmes, régebben én is azt hittem, hogy az voltam, és utólag jöttem rá, hogy inkább csak rajongás volt, meg tetszettek, éreztem a pillangókat a hasamban meg minden, de nem is ismertem őket... Aztán megtörtént ez egyszer egy olyannal, akit ismertem, és az teljesen más volt.

Na, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy az biztos, hogy nem közömbös, és igazából nem is kell szerelmesnek lenned belé, az majd kialakul közben. Szerintem majd biztos ő is fog valamit lépni felét, és akkor te se félj a te részedről is bátorítani, aztán hajrá. :)

2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!