Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1-től 10-ig mennyire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-től 10-ig mennyire vagy féltékeny?

Figyelt kérdés
És ez miben nyilvánul meg?
2014. jan. 20. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Talán olyan 3, de szerintem ez a szám is túlzás. Nem vagyok az a féltékeny típus, még ha kicsit féltékeny is vagyok, akkor sem tenném soha szóvá. :)
2014. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
átlagban ilyen 4 körül, nem szokásom féltékenynek lenni, mert csak azzal jövök össze akiben bízok, ha meg valaki tul sok okot adna féltékenykedésre, azt dobom. félteni viszont sokszor féltem az aktuális barátnőmet
2014. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20-as válaszoló, még jó, hogy jobban ismersz minket saját magunknál:) Ezt a mázlit, most már megtudtam, hogy féltékeny vagyok. Erre nélküled sosem derült volna fény. "Sírós smiley"

Ki kell, hogy ábrándítsalak, de tényleg vannak olyan kapcsolatok, ahol nincs jelen a féltékenység:/ Ez nem mindenkire kiterjedő jelenség. Bízok annyira magamban és a társamban is, hogy meg se forduljon a fejemben, hogy más is érdekelheti annyira, hogy megcsaljon. Ha nem így lenne nem lennénk együtt. A féltékenykedés egy értelmetlen hülyeség, és többnyire a saját önbecsülésünk és önbizalmunk hiányából fakad. Akinél ez rendben van, az egyszerűen nem féltékeny. Egyszer valaki módszeresen leépítette az önbizalmamat, akkor nála éreztem féltékenységet. Borzalmas érzés, soha többé nem akarom. Úgyhogy rendbe szedtem a megtépázott önbizalmam és azóta semmi ilyen problémám nincs. Legfeljebb majd derült égből villámcsapásként fog érni ha mégis megcsalnak, de még mindig jobb mint örökös kételyek közt vergődni.

2014. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Én is nagyon féltékeny és hisztis vagyok, pedig a barátommal több mint 1 éve együtt vagyunk, és tényleg nem beszélget lányokkal vagyis csak fiú barátjai vannak, tudom hogy teljes szívéből szeret és előbb ugrana le egy háztetőről, minthogy megcsaljon.Én szoktam hibázni a kapcsolatunkban,amit aztán nagyon-nagyon megbánok. Ő nem annyira féltékeny tipus, de mikor hibázok nagyon megsértődik és rosszul esik neki,(hibázás alatt nem megcsalást értek, sose csalnám meg,őszintén szeretem).Nagyon próbálok leszokni a féltékenykedéseimről,én sem értem magam..

Szóval ha számot kell írni:8,5 - 9

2014. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!