Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok az egyik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az egyik barátnőmre féltékeny, másikra nem? L/18

Figyelt kérdés
Nem a szerelem témákörébe sorolható, de mégis ide írtam. Van két nagyon jó barátnőm. Az egyikre nem tudnék mondani semmi rosszat, kapott Iphone-t(én is szeretnék) örültem a boldogságának. Csinosan öltözködik, nem vagyok rá irigy egyáltalán, inkább örülök a sikerének. A másik, róla megvan a véleményem de megtartom magamnak. És amikor kapott Iphone-t féltékeny voltam, amikor mondta hogy megy Londonba megint féltékeny voltam.A másik bnőm is megy, de rá nem vagyok féltékeny. Ezt a második bnőt úgy gondolom mint lehetséges vetélytárs? vagy mmiért gondolok így rá, a másikra meg nem? Őszinte, és felszínes barátság?
2013. dec. 19. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
és még hozzátenném, hogy a másodikra legtöbbször féltékeny vagyok, de nem is annyira csinos mint én, meg a ruhái sem olyanok amik nekem tetszenének mégis irigy vagyok
2013. dec. 19. 18:57
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
mert lány vagy... de valami baj van. mert a lányok ezeket a dolgokat legalább maguknak meg tudják magyarázni és nemszokott belőle kérdés születni.
2013. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:
lehet hogy félig férfi aggyal születtél.
2013. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű kevesebbre tartod magad a második barátnődnél de az elsőnél többre.
2013. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Singularitynek van igaza. De miért olyan fontos az a k.urva ájfón?
2013. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az csak példa volt
2013. dec. 19. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazi barátnőre nem vagyunk irigyek!
2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is teljesen ugyanez volt. Aztan nem reg kiderult, hogy egy ketszinu dog. Lehet nem kene azzal a lannyal foglalkoznod. De persze ha tenyleg baratodnak erzed ne halhass ram, csak en tenyleg senkinek nem kivannam azt, amit o tett velem. Kvazi kijelentette, hogy sosem birt es, hogy mostmar utal is. Szeritem tenyleg ha jot akarsz magadnak inkabb hagyd a fenebe es akkor nem er teged serelem. Ja es ami Londont illeti, hidd el te sokkal jobb vagy, mint az a csaj, attol meg nem lesz jobb nalad, hogy o elmegy londonba. Tenyleg nem fontos megfogadni a tanacsom, de en tapasztalatbol mondom.
2014. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!