Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én lakok ilyen rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lakok ilyen rossz környéken vagy máshol is probléma ez?

Figyelt kérdés
(Aszód-Gödöllő) Nem provokálni szeretnék de mintha az itt magukat "rendes lánynak" definiálók felénk nem léteznének, vagy a gép elől nem nagyon mozdulnak ki, akiket látok offline erre-arra azokról is leri h zárkózottak, sietnek, beképzeltek...egyáltalán nem kommunikativak. :/

2014. jan. 21. 12:12
 1/5 Noydra ***** válasza:

Utcak közepén nem feltétlen lesznek azok...

Eljársz valahova, ahol jelen vannak? :D

2014. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem saját magát mindenki rendesnek tartja, tehát tuti vannak ott is ;)

Hogy te milyen jelentéstartalommal ruháztad fel e "rendes" szót, az a te saját igényeidről árulkodik, ami a leírtak alapján a következő:

rendes = kint ül az utcán és várja, hogy összejöjj vele.

2014. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy jó hely egyik sem. Nem laknék ott.
2014. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj nem szoktam utcán leszólitani lányokat, nem sok lehetőség van az ismerkedésre felénk, szórakozóhelyek leginkább..de ott is 10:4-hez a fiúk-lányok aránya, ez a kérdés múlt hét péntek este kapcsán fogalmazódott meg bennem amikor is bálban voltam, vettem a bátorságom odamentem egy "rendes"-nek tűnő lányhoz aki egy kicsit magányosabban mulatozott (értsd csak 4-en voltak körülötte), széles mosollyal az arcán és csillogó szemekkel fogadta érdeklődésemet, kb a beszélgetés 5. percében rákérdezett (szeszes ital volt a kezemben, vajon mire gondolhatott) hogy mivel jöttem, amikor a válaszom az volt hogy "gyalog", megvetően nézett, érdeklődése alábbhagyott, én is kinosan éreztem magam innentől kezdve gondoltam kiengesztelem :) amiért nincs autóm, egy italra meghivom, bár már éreztem hogy ez veszett fejsze nyele, szerencsére nem kért belőle....és ez nem az első eset volt
2014. jan. 21. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

hat amert te hulye vagy oszt nem tudsz beszelni csajokal attol meg nem kihalt a kornyek meg amiert jobb elfoglalcsaguk is van mint hgy veled legyenek

koltoz be vagy csak meny el egyik nagyvarosba egy par napra es csajoz ott ha ot se megy ahol percenkent legroszabb esetben is 10 csaj melett mesz el ameikek kozul vagy ot bisztos bejon majd neked es lehet hgy talan egy lesz akinek te is bejosz de akkor is nezd meg ugyan az lesz mint falun ha egyszeruen nem ertesz a csajokhoz nem tudod felkelteni a csajok erdeklodeset akor mar eltoltad a csajozast

2014. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!