Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok ha ajándékb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha ajándékba? 21L

Figyelt kérdés
Plüssre gondoltam, de barátnőm szerint azt kevésbé értékelné,mint egy sört. szerintetek ciki lenne sört adni ?
2014. jan. 19. 17:22
1 2
 1/13 Mr. Truth ***** válasza:
Én értékelném de csak ha te bontod fel nekem és utána az ölembe ülsz :3
2014. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vehetsz/rendelhetsz valami különlegesebb sört - ami mondjuk nagyon erős, vagy ilyesmi. Ennyi idősen szerintem ciki a plüss.
2014. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne az ciki:DD Én mindig azt akartam de nem akartam megbántani a barátnőmet.:) Most meg tele van a szobám plüssel... :D
2014. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt Sosem ciki. Bár nem ismerem a pasit, eléggé soványka alkalom lehet az, amire sört kap csak azember fia.
2014. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Plüss??? Sör?????

Légy kreatív, lepd meg egy sztriptízzel!

2014. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

azt adj, amiről tudod, hogy tetszene neki

de emellett azt add, amit Te szívesen adsz! és szerintem ez inkább fontosabb!

én is kaptam már a barátnőmtől olyan kis díszizét, amit letettem a szekrényre, és azóta szinte rá se néztem.. de nembaj, mert ő neki ez jött szívesen! és ő készítette, ami tök jó dolog.

nem kell mindig olyan ajándék, amit aztán élete végéig hasznosnak fog tartani, vagy úú de mekkora jó...

inkább készíts saját kézzel valamit.. sokkal jobb, mint olyasmi, amit csak azért adsz, mert valamit muszáj adni


bár az tény, hogy a sör jó, de sört adjanak neki a haverjai

2014. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Plüsst semmiképp ne vegyél.
2014. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább ismerni kéne. én pl lesz.arom kb az ilyen "szokásos" ajándékokat aki ad pl tusfürdö meg ilyen csomagok v vmi ha valami különlegeset vesz lehet az 200ft is jobban örülök mint ha több ezret költ de olyanra amit egy ismeretlen is adhat. 18F
2014. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam még,hogy párnába rakatom egy közös képünket, és az úgyis vele lenne alvásnál is:)
2014. jan. 19. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:

plüss és párna nagyon nem jó ötlet, főleg ennyi idősen

sört meg nem illik ajándékba adni, kivéve, ha valami nagyon különlegesről van szó

2014. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!