Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának hogy mondjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyának hogy mondjam, hogy egy fiú elhívott egy közeli városba mozizni?

Figyelt kérdés
Anya eléggé úgymond szigorú, néha még iskolai szünetekben is alig akar elengedni pl a barátnőimhez vagy velük sétálni 1-2 órára, pedig nem túl nagy faluban élünk, és tanulnom sem kell olyankor. Egy ideje már beszélgetek neten egy fiúval, nagyon aranyos. Abban a városban lakik, ahová majdnem minden hétvégén vagy kéthetente szoktunk járni anyával vagy éppen a családdal, vagyis már eléggé ismerem azt a várost, kb 1 órányira van, és már egyedül is felismerem magam ott. Hogy győzzem meg anyát, hogy engedjen el a fiúval, mert elhívott egyik szombaton moziba? Eddig még nem volt soha barátom, nem is randiztam még, pedig már 17,5 vagyok. Jól tanulok, így ezt sem hozhatja fel kifogásként, hogy inkább tanuljak és ne fiúzzak még. Hogyan tudnék hatni rá? Mert azért arról mindenképp be kellene számolnom, hogy mégis miért mennék el egyedül abba a városba. A fiú 21 éves és egyetemista.
2014. jan. 21. 18:41
 1/6 anonim válasza:
Szerintem minden anya örül annak, ha a gyereke randira megy. Próbáld meg "összeismerkedtetni" őket! Ha az anyukád tudja, h normális a srác, akkor nem lesz szigorú!:)Ja, és beszélj sokat a srácról!
2014. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess a fiúról anyukáddal sokat, s az jó ötlet, hogy összeismerteted őket. Nem az első randin persze, csak ne várj majd vele túl sokat.
2014. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
Anya, egy fiú elhívott egy közeli városba mozizni. Elmegyek, JÓ?
2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyenlőre mondd azt, hogy egy barátnőddel mész aztán később amikor jobban megismered már beszélhetsz róla nekik:)
2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cső muter. Megyek sétálok egyet a másik városba...a moziba...egy sráccal...szóval majd jövök szia.


szerintem hozd fel neki, hogy jól tanulsz, és már elég idős vagy hozzá, szeretnél elmenni egy fiúval moziba. Szerintem ennyi elég nem kell magyarázkodni:)

2014. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetbe kerültem pár napja. Nem tudtam hogyan mondjam el anyának, mivel nekem se volt még barátom, ez lett volna a legelső randim. És végül hazudtam neki, hogy egy barátnőmmel találkozom, és moziba megyünk. Nem tanácsolom, hogy hazudj. Bár én a srácot már ismerem egy ideje, osztálytársam, de csak most kezdtünk el beszélgetni, így hívott el moziba. De igazából ez nem randi volt, csak egy program. Mondta is, hogy ő most nem akar kapcsolatot, amit sajnálok...:D Még fel is mentünk hozzájuk, tökre paráztam hogy mi lesz, meg mondom ha ezt anya tudná... De semmi olyat nem akart tőlem, csak beszélgettünk. Mivel rosszul sült el a dolog, örülök hogy nem mondtam anyának:"randim lesz!". Mert most mesélhetném neki is nagy csalódottan, hogy semmi se volt. Szerintem mond el neki az igazat, hogy randira hívtak, el szeretnél menni, mond meg hogy mikor fogsz hazaérni, és hívni fogod, hogy élsz még, meg stb. Vagy mond azt, hogy egy barátnőddel mész moziba. De nem ajánlom, hogy hazudj.


18/L

2014. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!