Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a srácnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hónapok óta megismertem egy fiút a netről, még nem tetszett neki lány azt hiszem én vagyok az első. Egy városban lakunk hát találkoztam vele, de részemről baráti és leszögeztem neki.. amióta találkoztunk olyan furán ír mintha én lennék a "felsőbbrendű" és bekéne nekem nyalbi és mindent úgy csinálna ahogy mondok.. fura képeket küld, és fura kis üzeneteket hagy ami már-már terhes mintha behódolni akarna..mondtam neki h semmivel sem szeretném hülytíeni és hogy ha zavarja így ne beszéljünk mert részemről nem lesz több.. de mondta hogy szeret velem beszélni és nem baj neki.. még is mi a fenét mondjak? Kezd zavarni már.. mielőtt találkoztunk jól beszéltünk de olyan fura lett.. mit mondhatnék még ?:/ Bnőim szerint tiltsam le de az szerintem nagyon bunkó lenne, nem lenne rá úgy okom..nem zaklat vagy ilyenek csak na.:/

18L


2014. jan. 21. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:
vmi olyasmi kéne hogy "szálljon le rólam" és ne ragaszkodjon hozzám de finoman..
2014. jan. 21. 21:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Az tényleg nagyon bunkó lenni. Am gondolom probálkozik, én sem szoktam feladni :D

Vagy rázd le, vagy beszélj vele erről élőben is.

2014. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megadnád a monogramodat kérdező?
2014. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért adjam meg?
2014. jan. 21. 23:23
 5/8 A kérdező kommentje:
am itt van: N. L.
2014. jan. 21. 23:23
 6/8 A kérdező kommentje:
a srác 20 éves!
2014. jan. 21. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem te vagy az..😐
2014. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó milyen monogramot keresel?
2014. jan. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!