Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarazza el nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarazza el nekem, hogy miert csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés
Nyar elejen elkezdtem egy sraccal beszelgetni. Nagyon megazerettem, es be akartam vagodni a baratainal is, hogy azt mondhassak de jo nod van. Ezert olyanba keveredtem amibe nem akartam. A masik srac is belemazeretett. Akit en azerettem azt momdta szeret, es tisztel engem, elnezi a hibaim. Egy buliba veletlen talalkoztunk, es annyira szerettem, hogy nem tudtam megallni, es hagytam, hogy megcsokoljon. Elegge reszeg voltam, es a srac azt mondogatta nekem hogy szeret, es en hittem neki. Masnap nem keresett, eltelt egy fel ev, es meg mindig nem. Most meg mindig ha valahol meglat, mindig bamul, es most mar jarna velem. Szerintetek?! Bocsi, hogy hosszu lett.

#szerelem #félelem #értetlenseg
2014. jan. 21. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem eleg hogy a kerdes valami osi hieroglifa nyelven van leirva, meg a fogalmazasa is szornyu... na mindegy a srac azer mondta hogy szeret, hogy megkurjon...
2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szereted? Vagy inkabb megéri érte kuzdeni?? Ha igen akkor tedd meg beszélj vele..Sok szerencsét
2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél év múlva eszébe jutottál? :) Röhej!
2014. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De az is igaz hogy egy buliba mindenki részeg (általában) meg ilyeket beszél " szeretlek" azért h megdugjon
2014. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
O nem volt reszeg. Es mar elotte is mondta, hogy szeret. Meg ossze akart velem jonni.
2014. jan. 21. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Haha, mar bocs, de azt mondta szeret?

Leforditom, jo? Meg akarlak dugni!


34/N

2014. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!