Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés

A múltkor ismerkedtem, és kiderült, hogy az illető korábban egy buli után részegen lefeküdt valakivel. Mondtam neki, hogy bocsánat, de nekem a további ismerkedés így nem fog menni. És ekkor jött a teljes kiakadás, idegeskedés, harag. Hogy miért vagyok én ilyen, mit számít az az egy éjszaka. Stb.


Miért nem hajalndóak az emberek a tetteikért vállalni a következményeket is?


2011. ápr. 28. 13:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%

Már megint ez a kérdés.

Azért mert valaki a multban követett el egy hibát meg lehet jó ember, semmi értelme a múltat emlegetni és ítélkezni.

2011. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem tudom, de igazad van. Miután ezt megtudnám az illetőről aki felé érdeklődöm, nekem is ez lenne a reakcióm, mint neked.


21/L

2011. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Mert veled lehet tényleg ismerkedni akart és ideges lett azon, hogy egy egy éjszakás kaland miatt elítéled.
2011. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Más értékvilágban éltek. Van ilyen.
2011. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem teljesen jogos, ha kiakadsz ilyenen. Ha én meg bírom állni, hogy ne feküdjek le akárkivel, akkor ezt jogosan elvárhatom másoktól is..
2011. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
Egy esetből nem szabad általánosítani! Persze nem mindegy, hogyan derült ki, és még mi nem derült ki.
2011. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Csakhoz ez nem következmény. Következmény lenne mondjuk egy gyerek, ez viszont simán a te műbalhéd.
2011. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ma 13:12


Nem műbalhé. Egyszerűen ez nálam nem üti meg a mércét. Ha megtette akkor, és élvezte, akkor élvezze azt is, ha emiatt elutasítják, és ne siránkozzon. Ez a véleményem.

2011. ápr. 28. 13:14
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Huu de leletem pontozva, azért mert szerintem nem szabad ítélkezni..humoros:)
2011. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 napietus ***** válasza:
0%

ezt ár egyszer megkérdezted, nem? namind1. szerintem 1. hülye hogy elmondta, ilyesmivel nem szokás dicsekedni 2. Te meg hülye vagy, hogy felfújod. szóval kár, hogy nem jött össze, zsák a foltja verzió lenne :P


OFF:


ezek Veled tleg megtörténtek, vagy elvi síkon érdeklődsz? csak azért, mert én még sosem tapasztaltam, hogy ismerkedéskor ilyesmiről beszélgettünk volna bárkivel is. sőt, nem is hallottam ilyet, csak Tőled...


ON

2011. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!