Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott valaki így játszadozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki így játszadozni mások "érzéseivel"?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: van valaki akinek én legalábbis úgy gondolom hogy bejövök/bejöttem. Jelek: mindig oda jött ahol én voltam, folyamatos odapillantgatás, ha előttem ment visszafordulgatás, mély és hosszú szemkontaktus, ha más volt velem is mindig engem nézett, sőt még közlekedési eszközön is úgy fordult, hogy rám lásson. Javítson ki valaki ha ezek nem annak a jelei ha valakinek tetszek, én így éreztem. Viszont érdekes volt, néha elég közömbösen viselkedett (rám se nézett stb), olyankor meg olyan érzést keltett mintha utálna... szóval nem tudom, én ezt meg úgy veszem mintha játszadozna, vagy lehet csak én mutattam felé olyan dolgokat amik miatt ezt csinálta... hozzáteszem, látásból ismerjük egymást és egyikünk se tinédzser már (emiatt szintén furcsállom ezt a viselkedését) ti mit gondoltok???

2014. jan. 22. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

neked is megbökködte a hàtad?

ismerek én is ilyen játékost olyan hosszan mélyen a szemedbe néz hogy az embert megtéveszti..biztos sokan csinálják nekem pár éve volt ilyennel dolgom..

2014. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja és vigyázz mert ha itt magára ismer rádir privibe hogy jé ugyanìgy vagyok én is ... kiadja magát csajnak összespanoltok..kiszedi belőled mit érzel iránta és közben röhög rajtad :(
2014. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!