Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat ahol...

Miért szólják le azokat ahol a férfi 10-12 évvel idősebb? Mondjuk ha a lány 20 a férfi 30!?

Figyelt kérdés
Mi kivetni való van egy ilyen kapcsolatban ha jól megvannak egymással és működik köztük a dolog?Eezel a hozzászólások nem inkább idősebb nők irigykedő válaszai?
2012. okt. 16. 10:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%
Mert irigyek, féltékenyek a boldogságukra, esetleg arra, h nekik nem adatott meg a lehetőség egy ilyen fiatal kedvesre lelni.
2012. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem én sem. Mi baj van avval, ha egy 18 éves akár egy 35 évessel van együtt? Biztos lehet valami abban a lányban, ha együtt van vele hosszú évekig, esetleg már régebb óta vár rá vagy akármi. A lány meg biztos nem akar kis fiúkkal járni. Én párom 22 éves én 24 vagyok és néha gyerekesebb, mint én, pedig én nagyon gyerek vagyok! Néha bánom, h nem a nálam 7 évvel idősebb pasit választottam!

24/N

2012. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondhatnám, hogy idősebb nő irigykedő válasza.Jó partit csinál a Férfi.A nő már nem annyira. 30 éves férfi már inkább családot akar. 20 éves lány még nem igazán.

Nem a levegőbe beszélek...

Férjem 14 évvel idősebb..Bizony az évek alatt több hátrányom volt, mint előnyöm.Nekem ! Neki nem.

Én még "ÉLNÉK". Ő tesped a tévé előtt, hallgatja a muzsika tvt, amitől én az ablakon tudnék kiugrani.

(földszint, kertes ház)

Nem egy-két éves tapasztalat. 30 év !!

Na, ennyit az irigységről...:))

2012. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom is 14 évvel idősebb.Jól meg vagyunk,bulizni egyikünk sem szeret,de azért sütizni vagy hasonlók ki szoktunk menni.
2012. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azokat szólják le, ahol egyértelmű, hogy a lány a pénz miatt választotta a fiút. Ritkábban van olyan,h 20 éves lány szegény 30 éves fiút választ, inkább tehetősebbeknél fordul elő. Viszont az is igaz, hogy nem meglepő, hogy egy 10 évvel idősebb ember jobban áll anyagilag. Nehéz ez, mint minden előítéletekkel kapcsolatos kérdés.
2012. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%

Azért a 3. válaszoló eléggé butaságokat ír. Szerintem egy 30 éves férfi nem akar még családot. Akkor van ereje teljében és sokan még ilyenkor élik ki magukat. Az hogy te egy lusta pasit fogtál ki, az a te bajod. A pénze meg a tapasztalata gondolom jól jött, azt nem említed.

Na de a lényeg: vagy kis pisisek szólják le, vagy irigy életunt felnőttek akik alig vagy semennyire sem élték meg a párkapcsolat örömét.

Teljesen egészséges az a 10 év körüli korkülönbség.

2012. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

KEDVES 6 !

HA jól emlékszem, az én modorom nem volt sértő.

Tehát Te se sértegess, ha megkérhetlek...

Férjem nem lusta..69 éves.

Pénze, és tapasztalata ? Mindketten elváltunk, a templom egere hozzánk képest milliomos volt...

De ha én veszem a fáradságot, és leírom a 30 év házasságba eltöltött időt, akor ne ilyen stílusban reagálj.

Talán, valaki elgondolkozik a válaszomon..

Mert nem érzem, hogy ezzel megsértettem volna valakit.

Ezért kérem ki magamnak a sértegetést. köszönöm.

2012. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
49%
Azért,mert az ilyen férfiak szerintem lúzerek,akik képtelenek korukbeliekkel kapcsolatot kialakítani,ezért a könnyű prédára mennek,a tapasztalatlan fiatalokra,akik mögött talán nem is áll senki.Ez azért elég gáz.Ha egy 30-as férfi családot akar,akkor miért egy éretlenebb nővel próbálkozik,miért nem egy olyannal,aki már elég sokat tapasztalt és két lábbal áll a földön?Ezt én sem értem.Ja és az ilyen kapcsolatok többnyire nem működnek.
2012. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
58%
Én 25 éves nő vagyok, a pasim 36. 4 éve vagyunk együtt. A szüleim eleinte csodálkoztak a dolgon, de soha nem 'szólt le' minket senki. Szerencséjére. :)
2012. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

8-nál a pont.

Én középiskolai tanár vagyok.

Látom a 17-18 éves lányainkat, amikor 30-as pasasok várják a kapuban és elveszik tőlük az iskolatáskát majd gyalog hazakísérik...

Felnőtt fejjel látom, hogy ezek a férfiak mennyire lúzerek valójában. Velem és a velem egykorúakkal nem tudnák elhitetni azt a sok maszlagot, amit ezek a kislányok még bevesznek, sőt elvakulnak tőle.


30 felett már lennie kellene valamilyen egzisztenciának, tervnek, életcélnak. Mindezt pedig nem csak szavakkal hangoztatni, hanem tettekkel kellene bizonyítani...

2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!