Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb férfi beletud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfi beletud szeretni egy fiatalabb lányba?

Figyelt kérdés

A kérdés szimplán elméleti, a minap gondolkodtam azon hogy egy apám korabeli férfi (50-53) hogy nézhet egy 23-28 éves nőre? Mint nő, vagy mint kislány?


Egyrészt abból indulok ki, hogy sok ilyen korú nőnek már gyereke van, családja, jobb esetben egzisztenciája, tehát mindenképp felnőttnek tekinthető. Másik részről ott van az hogy pl. én 23 éves lány létemre képtelen lennék egy 20-23 éves fiúval összejönni, mert már az is fiatal számomra, és a 18 éveseket meg teljesen gyereknek tartom, pedig nem vagyok öreg :) Tehát a lényeg h minél inkább "öregszem" annál inkább fiatalabbnak tartom a múltbeli korosztályom.


Írok példát is, pl a régi klasszikus romantikus filmekben a főszereplő nőnek aki akkor volt 18-30 között, a filmbeli partnere mindig 50-60 éves férfi volt, és egyrészt nem tűnt fel a korkül. másrészt meg az ilyen filmek azt sugallták hogy ez a normális. Pl. Audrey Hepburnos filmekre gondolok.


Szóval, ti erről mit gondoltok? Egy középkorú férfi tud egy huszonéves lánykára nőként nézni és beletud szeretni, vagy "kis pisisnek" tartja meg? :) (most tegyük félre azt az opciót h csak meg akarná d.gni)


2014. jan. 23. 13:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
50%

Azért azt szögezzük le, hogy húszon felül egy nő már nem kislány. Miért ne szerethetne bele? EGy 28 éves meg pláne, hogy értetted ezt?

Az már számomra is erős, hogyha tizenévesekkel kezd egy negyvenes pasi, de húszon felül elfogadható. PErsze nagyon sokáig általában nem működik, pár év és a nő talál egy fiatalabb pasit.

2014. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Annamari24 válasza:
100%

Szia. 28 vagyok és a pasim 43. Nagyon jól megértjük egymást. 2 éve vagyunk együtt. Persze mikor a szüleim kérdezgettek kivel találkozgato, először nem mertem elmondani, de aztán úgy voltam vele, hogy nem szólhatnak bele, és nem is engedem.

Idővel elfogadták, megszerettél. Olyan kölcsönös szerelem, vágy, kapcsolat van közöttünk, hogy az leírhatatlan. Ha csak kislányként nézne rám nem lenne ilyen szoros a kapcsolatunk. Nekem ő nem csak a szerelmem, de a legjobb barátom is, szerintem ezt ő is így gondolja.

2017. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Elég régi kérdés de válaszolok...Én most vagyok 26(nő) a párom 46(férfi) együtt élünk babát tervezünk vagyis rajta vagyunk a projekten de én ebben nem látok kivetni valót és ő nőnek lát engem.Láttam már olyat is aki kiakadt hogy biztos a pénz meg az egzisztencia de nem.Mikor megismersz valakit nem a pénztárcáját vagy a zsebét bújod hogy mennyire vastag hanem csak beleszeretsz.Ha a saját korodbelibe bele lehet akkor egy idősebbe vagy fiatalabba is.Nálunk szerencsére szerelem van de ha a barátokra hallgatunk nem lennénk most együtt.
2018. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
20 év múlva majd katéterezhetitek a papákat 😂😂😂
2018. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 chufu válasza:

Ez a kérdés messze vezet. A lányok, a nők 15-25 éves koruk között istenien szépek, és ezt egy férfi (aki nem veszi észre az még, vagy már nem férfi) észreveszi, sőt akár beléjük is szeret. Azért ilyen ragyogóan szépek, életvidámak, boldogok, hogy a férfiak szeressenek beléjük, és nemzzenek gyerekeket. Ez az élet isteni rendje. Sajnos a modern kor rengeteg veszéllyel fenyeget mind a nő, mind a férfi számára. A nő számára az elférfiasodás, az elsárkányosodás, a kiégés jobban fenyeget, mint a testi veszteségek, mert így idő előtt bekövetkeznek. A modern korban ezek mind potenciális veszélyek, így nagyon ritka az igazán vonzó nő 40 felett.

A társadalmi konvenciókról: néhány generációval ezelőtt a lányok 15-18 éves koruk körül mentek férjhez átlag 5-10 évvel idősebb férfiakhoz, és nem volt annyira elítélt ha egy ötvenes férfi egy fiatal menyecskét vett el. Nem keresztény országokban több felség is engedélyezett volt olyan férfiak számára, akik el bírták tartani őket, és a férfi nyilván egyre fiatalabb arákkal bővítette feleségei körét. A jelenlegi álláspont abból a férfi ellenes propagandából fakad, hogy a férfi egyenlő a nővel. Az engedélyezett, sőt kívánatos, hogy a tini lányok hasonló korú fiúkkal (akik a felelősségről azt sem tudják mit jelent!) "járjanak" az ágyba, akár minden hónapban mással, de az tiltott, hogy mondjuk egy 20-30 évvel idősebb férfi akár komolyabb kapcsolatot alakítson ki velük. Pedig az a férfi az esetek többségében ezt élete ajándékának tekinti, és a tenyerén fogja hordozni a nőt. Nem azt mondom, hogy a társadalom többsége számára ez kívánatos lenne, de egy kisebbség számára biztosan az mindkét részről.

Az eredeti kérdésre válaszolva: biztos lehetsz benn, hogy egy (ötvenes) potenciákkal rendelkező férfi számára a 15+ éves csinos lány nő.

51F.

2019. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!