Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi ennek az oka? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi ennek az oka? Nem értem őt. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van egy férfi, akit nem igazán értek.... Néha nagyon kedves, néha viszont elég bunkón viselkedik velem. Általában mindig mosolyogva köszön vissza, de valamiért furcsa, amikor egymás szemébe nézünk. Hirtelen elkapja a tekintetét, olyan mintha "megijedne", amikor a szemembe néz.

Ez mitől lehet szerintetek? Mikor és miért viselkedik így egy férfi egy lánnyal?



2014. jan. 23. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, normál pasiszokás mikor félnek attól, hogy az érzéseiket le fogják leplezni. Tök hétköznapi, átlag.
2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Ezek szerint érezhet valamit irántam?

2014. jan. 23. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de egy férfi fél az érzelmektől általában, nem kezeli olyan könnyen mint egy nő, akinek egész életében ki szabadott mutatnia az érzelmeit következmények nélkül.

Érezhet valamit.

2014. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak bocsi, a lényeget kihagytam. Az a baj, hogy nagyon nagy köztünk a korkülönbség, ezért nem vagyok az érzelmekben biztos, sőt!
2014. jan. 23. 21:23
 5/9 anonim válasza:
mennyi a korkülönbség? az évek nem számítanak. a lényeg, hogy személyiségetek passzoljon.
2014. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10-15 év!!
2014. febr. 3. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
ugye az illető nem tanár,csak kíváncsiságból...
2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,ez lemaradt:: ???
2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem tanár. Miért?
2014. febr. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!