Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél meg érte?

Figyelt kérdés

Ölnél-e embert, és ha igen, nagyságrendileg mennyit, hogy

- tiéd legyen a világ legszexisebb teste és arca

- lefeküdhess, vagy járhass álmaid nőjével/férfijával

- ne öregedj(ezzel öregedésben nem halhatsz meg)?


Én az elsőért megölnék pár embert, de gyerekeket nem, a másodikért csak olyanokat akiket amúgy is, ha nem büntetnék, a harmadikért pedig kipusztítanám a fél világot.


2014. jan. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen okokért nem...


De ha valamelyik szerettemet érezném fenyegetve, akkor gondolkodás nélkül.

2014. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én az összes börtönt felrobbantanám, illetve a magyar Parlamentet.

No meg a 80 IQ alatti embereket, akik még utcaseprésre is képtelenek.

2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Szóval..

Te egy ronda elkeseredett ember vagy.. köszönjük!

2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó mindent visz.Utána bármit elérnék.
2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En nem olnek meg senkit!Ez az elet rendje hogy oregszunk!azert hogy b@ssz@k?Istenem!szepnek meg szep vagyok!akinek nem tetszik az meg nem erdekel!de te dilihazba valo vagy!old meg anyadat mert nem ugy szult ahogy kivanod!
2014. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-már eljutottam arra a szintre,hogy kezdem magam elfogadni, bár nem vagyok egy szépségkirálynő,de azért vannak akiknek így is tetszem

-ha gyilkoni kell,hogy akarjon,az régen rossz:D

-az élethez hozzátartozik az öregség,halál. örökké élni nem akarnék,az sok lenne:D az öregkornak is megvannak am a szépségei,nézőpont kérdése.


szóval,nem ilyen válaszra vársz tudom, de ezekért nem ölnék,annyit nem érnek nekem

2014. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a külsőmmel, csak maximalista vagyok
2014. jan. 24. 19:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Másrészről, meg ha az emberélet, véges, gyakorlatilag nem ér semmit. Legalábbis a legtöbbeké, akik semmit nem hagynak hátra. Hiszen azt sem tudja senki, hány ember élt eddig a világon. Mindenkinek mindegy, hogy mondjuk 99milliárd, vagy 100milliárd. Tehát annak az egymilliárd embernek összesen se ér semmit az élete, mert az se számít, hogy léteztek-e egyáltalán. Akkor sem hökkensz meg, ha a híradóban hallod hogy X ember meghalt. Le se kulázod. Akkor akár már te is megölhetted volna őket, ha ezért mondjuk örök fiatalságot kaptál volna:D Neked, és nekem is mindegy, hogy a legtöbben élnek-e vagy halnak. A háborúk is csak azt mutatják, hogy az emberi élet távolról sem felbecsülhetetlen, olaj, pénz, föld, egyetlen magasabb rangú ember is sok-sok életet megérhet. Ha ebbe belegondolsz, már te is ölnél néhány dologért, ugye? Persze, ha nem büntetnék.
2014. jan. 24. 19:49
 9/11 Hanariko ***** válasza:

Abban igazad van hogy nem lehet mindenkiért aggódni, és mivel ennyien élünk jelenleg is + hozzá vesszük az évezredek, évmilliók alatt élt és meghalt emberek számát, nyilván átláthatatlan hogy mennyien is vagyunk és haltunk meg. De ettől még szánt szándékkal nem hiszem hogy ölni kéne, akkor sem, ha "amúgy is meghalnának" vagy ilyesmi.

És ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezek eléggé felszínes célok, legalábbis az első kettő. Örökké élni meg kicsit uncsi lenne, nem lenne senkinek célja, vagyis lenne, de nem akarná megvalósítani, mert hát "ráér". Így meg tudjuk (már aki), hogy mit és mikor akarunk elérni, és aki igazán akarja, el is éri még életében.

2014. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
O.o Te beteg vagy.. és bátor/buta, hogy ilyeneket kiirkálsz az internetre. Segítségre van szükséged, a helyedben sürgősen pszichológushoz fordulnék!
2014. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!