Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú ( nem szűz) aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú ( nem szűz) aki ezek után bírna magával és megállna?

Figyelt kérdés
ha a barátnőtök akivel nemrég óta jártok (1-2 hét) feljönne hozzátok úgy hogy szűk/ testhez simuló ruhák vannak rajta és amúgy nagyon jó alakja van.. és átölelne úgy hogy teljesen hozzátok simul, meg csókolóznátok
2014. jan. 25. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még a csajjal is elbírnék!

S persze, hogy állna!

2014. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szeretnék ellenállni... de miért is kéne? :D 20/f
2014. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nemet mond biztos megállok. Csak legfeljebb hazaküldöm és nem keresem többet.
2014. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bír magával, az egy erőszaktevő és le kell csukatni.
2014. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

1-2 hét után ha odaadja magát a csaj, biztosan nem terveznék vele komolyra. párszor megdugnám, és szvsz.

23/F

2014. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Ilyen esetben teljesen hasztalan az ellenállás.

Én hagynám, hogy leteperjen, és jól megerőszakoljon néhányszor.

Majd ráérek utána sírni, hogy mégegyszer....

2014. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit kéne megállni? Mármint hogy ne dugjunk, mert "korai"? lol
2014. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy feljött és ilyen hivalkodó, nincs megállás! Abból biztosan szex lesz! A volt barátnőmmel is így jártunk. de nem 1-2 hét után hanem rögtön az nap amikor össze jöttünk. Egész éjjel szeretkeztünk.
2014. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt nem értem, miért írtad bele, hogy "nem szű", ha csak nem arra godoltál, hogy azok úgyse állnak le, de az álltalad felvázolt helyzetben, szerintem egy normális férfi se állna meg.
2014. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Akkor ne nyomulj rá 1-2 hét után.

Nem igazán értelek, ha szexuálisan közelednél egy lányhoz mittudomén, két hét után, és ő beleegyezne, akkor még TE lennél felháborodva? Te amúgy már embrionálisan is így fejlődtél, vagy posztembrionálisan lettél totál idióta?

2014. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!