Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért anyagiakkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért anyagiakkal, miért nem gesztusokkal próbálnak imponálni a nőknek?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt, hogy menő kocsi meg márkás ruhák kellenek ahhoz, hogy megszeresse őket egy nő? Én személy szerint többre értékelem, ha hoznak egy szál virágot vagy valami apró gesztussal próbálják a tudtomra hozni, hogy fontos vagyok nekik vagy pusztán csak azzal, hogy érdeklődnek mi van velem és meghallgatnak. Csak már ezt egyre ritkábbnak látom...
2014. jan. 25. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor még nem ismersz engem:P :)


hány éves vagy?

ha gondolod beszélgethetünk

2014. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha azt mondom aranyos vagy, egy közömbös köszi a válasz. Ha veszek neked 15.000Ft.ért egy márkás nadrágot, amire régóta vágysz, akkor örömödbe megcsókolsz.
2014. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2014. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mert arra van igény és nem gesztusokra. Isten hozott a való életben!
2014. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre vinne egy melós ruhás és egy öltönyös férfi neked rózsát, Te melyiktől vennéd el?

Nekünk nem fontos hazudni...

2014. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te gondolkozol jól.Sajnos sok nőnek tényleg az kell
2014. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na várj! Van két belső tulajdonságaiban megegyező csávó.

Mindketten férfiasak, határozottak, dominánsak, tudják mit akarnak. A nőkben vonzalmat ébresztenek. Tehát még egyszer, belsőre mindketten egyformák.


-az egyik anyagilag szerény életmódot él, átlagos ruhákban jár, nincs autója

-a másik megmutatja, hogyha tényleg van mit a tejbe aprítania: márkás ruhákban jár, jó autója van és akár a napszemüvegéből vagy az órájából is látszik, hogy van pénze


Melyiknek van több hódítása mégis? Csak nem a másodiknak?

2014. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek se lehet sok esze.

Elég buta nő...

2014. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 LeftBehind ***** válasza:
"Miért hiszik azt, hogy menő kocsi meg márkás ruhák kellenek ahhoz, hogy megszeresse őket egy nő?" - Nem hiszik, tudják!
2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudni..elég nagy baj ez.És igazad van,nekem is többet jelent,ha egy kedves szóval udvarol,vagy nem tudom..nagy baj,hogy ilyenek a fiúk! :/
2014. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!