Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Együtt jártam egy sráccal majdnem 6 hónapig. Nyáron szakítottunk, de én még mindig őt szeretem, bár volt egy rövidebb kapcsolatom utána, meg randizgatok, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Barátok maradtunk, szoktunk beszélgetni, találkozni, de ennyi. Szeretném elfelejteni azt, amit iránta érzek, tudom, hogy ő már csak barátként tekint rám, mert barátnője is van, akit nagyon szeret is és nem akarok nekik bekavarni. Kérlek, adjatok pár tippet vagy meséljétek el, hogy ti hogyan tettétek túl magatokat a szakításon. 17/l
2014. jan. 25. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolataid
2014. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Át tudod fordítani az érzéseidet barátinak.
2014. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

állj ki a sarokra

több ezer férfi várja hogy segítsen a felejtésben

2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
várd meg mig szakitanak aztan beszélsz vele hogy nem tudtad elfelejteni....ha hiába akkor gyerünk menj ismerkedni! találsz jobbat hidd el!!!:) fiatal vagy előtted az élet.
2014. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!