Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném már végre el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném már végre el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már csaknem egy éve iszonyatosan tetszik. Pontosabban egy ideje már nem vagyok érte annyira, oda.. legalábbis azt hittem. Ugyanis egy suliba járunk, és amikor volt suli minden nap láttam, így képtelen voltam kiverni őt a fejemből, holott tudtam, hogy a legjobb lenne elfelejteni végre, hisz vele sohasem lehetne semmi... Amióta nyári szünet van ritkábban látom, néha buliban, vagy itt-ott a városban, így kevesebbet gondolok rá. De ha meglátom, akkor megint nem tudom pár napig elfelejteni. Ma is láttam, és először jó volt látni de utána (mint most is) gyötör a gondolat, hogy semmi se lehet vele kapcsolatban, és ez olyan rossz.. :(


Nemsokára suli, és félek, hogy így végképp nem fogom tudni elfelejteni, bármennyire is próbálom.. Mit tehetnék?


16/L


2013. aug. 15. 22:57
 1/3 vexygordon ***** válasza:
Én szívesen kiverném a fejedből, de még feltételes szabadlábon vagyok az előző miatt..
2013. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de aranyos, hogy kiírta ezt a kérdést, én is láttalak ma, majd suliban találkozunk!! :D
2013. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Találj valamit/valakit aki elfelejteti veled?
2013. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!