Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda pasiként fel kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasiként fel kellene kötnöm magamat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 00:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mindig megkérdezed ugyanezt és én mindig elmondom, hogy beteg vagy. Nagyon durva önértékelési problémákkal rendelkezel, amin csak szakember segíthet. MENJ EL PSZICHOLÓGUSHOZ!
2014. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem, az megfutamodás lenne. Mondjuk attól függ mennyire vagy ronda. Én is az vagyok, szóval nagyjából átérzem a helyzetedet. Nekem még sosem volt egy lány sem, aki legalább elfogadhatónak látott volna. Meg kell tanulni együtt élni azzal, hogy az összes lány undorodik tőled és sosem lesz esélyed párkapcsolatra. Nehéz, de ronda férfinek nincs választása.
2014. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nem ér ennyit 1 nő se, hogy az életed add érte.
2014. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm mert ronda vagyok nekem is volt már olyan érzésem hogy legszívesebben öngyilkos lettem volna de szerencsére ez időközben ez elmúlt.. 17/F
2014. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!