Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van két személyiségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van két személyiségem, mit lehet tenni, hogy mindig gátlástalanul magamat tudjam adni és kelljek mindenféle lánynak, ne csak azoknak, akik a gátlástalan énemet ismerik meg először?

Figyelt kérdés
Mert sajnos a suliban meg úgy általában a hétköznapi életben, ha mondjuk megyek az utcán egyedül, teljesen rendes, udvarias, csendes, jó fiú vagyok, igazi úriember, de van egy másik lényem, szerintem ez az igazi, ez eléggé gátlástalan, pimasz, humoros, hülye, lökött, nagydumás, laza és ez csak akkor jön elő, ha egy lánnyal randizom és előtte nem ismerte a másik énemet vagy ha haverokkal vagyok és nem hivatalos ügyről van szó vagyis, nem suliról az esetemben. Nem értem suliban miért vagyok automatikusan jó fiú, csendes, visszahúzódó, ha nem is ez az igazi énem. Például van egy lány most, aki úgy ismert meg az új sulimban most év elején, hogy okos, udvarisa, kedves, jó fiú vagyok, pedig valójában, ha a másik énem ismeri meg, már valószínűleg rég megcsókoltam volna minimum, így meg csak mintha semleges lenne nekem, mint egy fiú barát kb. úgy viselkedek vele és nem hajtok még véletlen sem rá. Ellenben volt egy másik lány nem rég ő vele neten ismerkedtem meg, már elejétől kezdve tudtam a lazább énem adni és első talin is simán megcsókoltam, megöleltem stb. de tudom, hogyha nála is ez a jó fiús énem lett volna, valószínűleg soha sem jutunk el a csókig sem, nem, hogy a folytatásig. De már tényleg bosszant, hogy nem tudom ezt szabályozni, valahogy nem megy, főleg, ha már egyik énem ismete meg valaki, akkor úgy alapból azt tudom csak mutatni, remélem nem vagyok azért skrizofrén vagy ilyesmi elmebajos. Csak tényleg tök szar, mert volt, hogy buszon lazán dumálgattam haverommal és észrevett egy cuki lány, míg máskor tök kussban vagyok és jó fiú vagoyk és senki sem figyel fel rám, vagyis érzem, hogy az a lazább énem kelle a lányoknak, a másik meg egy nagy nulla, hiáa is vagyok én kedves, udvaris, értelmes gyerek akkor, ha nem ettől nedvesednek a be a lányok, így csak barátnak akarnak max úgy érzem. Nem szeretem ezt a jó fiús énem, inkább szeretnék mindig rossz lenni.

2013. dec. 3. 23:16
 1/7 Noydra ***** válasza:

De, elmebajos vagy. Ezzel a sok nem akarok jófiú lenni kérdéssel amiket átfogalmazol ügyesen, főleg.

Ennél nagyobb baromságot megint...

2013. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan tudnánk hogy miértvan 2 éned am meg a hatások miatt van a cigány kisgyerek is bátran beszól ha apuka mögötte van és apuka se mer beszolni miután megismeri a harcművészet fogalmát te is igy vagy haverokkal társaságban olyan hatás ér ami kiváltja belőled másik éned megjelenését inkább ugy mondanám hogy nincs is igazi éned csak 2 hatásoktól függő éned van ...elég szopáás.
2013. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlfilózod a dolgot. Teljesen megértem miről beszélsz, ezért tudom mondani, hogy ne gondolkozz és egy idő után minden értelmet nyer.
2013. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es nem csak haverokról van szó, mondom, ha egy lány azt az oldalam ismeri meg egyedül is azt tudom adni már első randin is és szinte tuti, hogy legalább smárolást összehozom a lánnyal, mert arra az énemre buknak a lányok, de a jó fiús az nem jön be a kutyának sem, már pedig suliban azt ismerik, gondolom még azt is hiszik, hogy tuti szűz vagyok, pedig nem vagyok az.
2013. dec. 3. 23:23
 5/7 Noydra ***** válasza:

De miért nevezed jófiúsnak azt, ha kussba vagy és nyugodt vagy? Ezt visszahúzódónak, rosszabb helyeken beszarinak hívják.

Ezért is nincs értelme ennek a jófiú-rosszfiú baromságnak...

2013. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
szerintem hülye vagy.
2013. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néhány bádog sör segíthet.
2013. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!