Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akarhat valamit a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat valamit a srác, vagy csak meg akar ismerni, mint "barátot"?

Figyelt kérdés

Néhányszor láttam hétvégén egy kocsmában, vannak közös ismerőseink, egyszer mikor kissé be voltam rúgva, váltottunk is pár szót, de akkor nem volt vmi kedves, barátnőm szerint az állapotom miatt. Bejelöltem iwiw-en, és írt egy üzenetet, hogy nem tudja ki vagyok, erre mondtam, hogy hol láttam, de nem ugrott be neki. Viszont azt írta, elmehetnék ismét oda és beszélgethetnénk, ha van kedvem, az üzeneteiben nagyon aranyos volt. :) Vajon csak meg akar ismerni, vagy tetszettem neki képek alapján?

18/L 23/F


2009. dec. 4. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti tetszel neki :) Írtál vissza neki?
2009. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, az egyikre írta vissza, hogy találkozhatnánk valamikor. A másikra még nem írt, elég ritkán van fent.
2009. dec. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!