Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés

Van egy pár, akikkel jóba vagyok.

Mindkettőjükre kb legjobb barátként gondolok.


Kb 10hónapja vannak együtt, viszont voltak kisebb félrelépések.


A csaj egy exével smárolt kb 1hónapja.

Kb 1 hete ismét, de ezt őszinteségből elmondta.

Egy napos szünet után a srác megbocsátott mert jobban szereti a csajt annál hogy ezért beáldozza a kapcsolatukat.

Csaj nagyon megbánta a tettét, többször el is sírta magát.


Viszont ma is smárolt a csaj valakivel, méghozzá olyannal akit PÁR NAPJA ISMER.

A srác azt se tudja mi tévő legyen. Ti mit tennétek?


2014. jan. 26. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A fiú helyében kiraknám. Egyszer meg lehet bocsájtani, többször nem!


A lány helyében is kiraknám, mert nem ezt érdemli a fiú, lenne bennem ennyi "becsület".


A csaj nem szerelmes, a fiú meg egy idióta, ha ezt tovább tűri

2014. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De az egyik legidegörlőbb hogy én MINDENRŐL tudok, de mégse tudom hogy mi lenne a tökéletes megoldás.

A srácot toált megértem ha dobja a csajt.


Viszont a csajt meg nem fogom ott hagyni egyedül hogy őrlődjön mert a barátom és nekem még nem okozott csalódást(stb) ezért mellette állok.



És agrhhh :€

2014. jan. 26. 22:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj te a csajjal... Ez nem állapot, ő nem szereti ezt a fiút, akkor nem csókolózna mindig mással. Tanuljon meg uralkodni magán, vagy inkább keressen egy olyat, akit teljes mértékben szeret, nem is gondol mellette másra. Vagy ha tényleg ennyire nem bír az ösztöneivel, akkor ne is akarjon (legalább egy darabig) normális kapcsolatot... Mondjuk ez egy 16 évesnél elég gáz...
2014. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Holnap reggel az első dolgom az lett volna amúgyis hogy beszélek velük. Mind a kettőjükkel külön külön.


Amúgy már kb szeptember óta össze is költöztek( srác a csajhoz)

2014. jan. 26. 22:36
 15/16 anonim ***** válasza:
16, 17 évesen összeköltöztek?? :o Van a csajnak lakása? Vagy a szülők mellé?? De azért a fiúnak ugye van hova mennie, ha szétmennek?
2014. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Csaj szülei is ott élnek.


Természetesen van hová mennie a srácnak.... Haza a saját szüleihez ahol addig lakott.

2014. jan. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!