Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért büntet csak azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet csak azért, mert ő úgy látja rajtam, hogy vonzódok hozzá? Más is ezt tenné a helyében?

Figyelt kérdés

Soha nem tettem semmit sem, ezért tényleg ezt érdemlem?

Csak azért, mert szerinte félreérthető jeleket küldtem, most megszakítja velem a kapcsolatot. Persze köszönőviszonyban maradunk, hiszen hetente többször látjuk egymást, de a közelebbi kapcsolatot teljesen le akarja zárni. Normális ez a reakció?

Mindketten házasok vagyunk, de azért egy gyanúra alapozva nem kellene egy baráti viszonyt feladni, nem? Ez nekem olyan furcsa, ráadásul hiába győzködtem, hogy téved, soha nem tettem volna semmit sem, amivel kellemetlen helyzetbe hozom, nem változik a véleménye. Nem bír ezek után közeli viszonyban maradni velem.


2013. febr. 25. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán, mert a barátság kevés. Többet meg nem szabad...
2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán mert ő nem csak megszokás van a házastársával hanem tényleg szereti, hűséges és nem akar belemenni semmilyen viszonyba. Támogatom!
2013. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csírájában akarja elfojtani a megcsalásnak még a lehetőségét is. Szerintem helyesen teszi, én is ezt tenném a helyében.
2013. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindemellett egy ideje szinte feláll a nemlétező szőr a hátamon attól, ahogy rámnéz...
2013. febr. 25. 13:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagyis valószínűleg kísértést jelent neki a jelenlétem és inkább teljesen távol akarja tartani magát tőlem?
2013. febr. 25. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Igeeeeeen.
2013. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha ezek után én még próbálom visszaszerezni a barátságát, akkor azt rossz néven fogja venni?
2013. febr. 25. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:

És ez neked miért fáj? Van házastársad azzal foglalkozzál!

Még ilyet!? Nagyon az az érzésem hogy te belehabarodtál ebbe a fickóba, és nem tudod elfogadni, hogy ő nem kér belőled. Se barátként, se másként nem kellesz neki. Te is tudod hogy barátok úgysem lehettek, mert nő és férfi között gyakran nincs igaz barátság...pont azért, mint a te esetedben is, mert az egyik fél mindig kicsit többet érez a másiknál. (És ebből csak baj lehet)


Én a helyedben, -mivel ez volt a kérdésed- elfelejteném ezt az embert és a saját páromra koncentrálnék.

2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért "fáj", mert igazságtalanul bántott, hiszen ha úgy is lenne, ahogy gondolja, az érzéseimről nem tehetek, de a tetteimet tudom uralni, irányítani, és felérem ésszel, hogy nem tehetek semmit sem, mivel nem lehet. Az érzések pedig változhatnak, elmúlhatnak és egy alapjaiban jó kapcsolatot kár ennyiért megszakítani teljesen.
2013. febr. 25. 13:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha neki ennyit jelentett a barátságotok, semmit sem vesztettél.
2013. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!