Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit regyek? Teljesen berúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit regyek? Teljesen berúgtam egy bulin és az a fiú vitt el hozzájuk, akinek szerintem már rég bejövök és én meg ilyeneket mondtam neki. (folyt. )

Figyelt kérdés

- Tudom, hogy meg akarsz dugni, gyere...

- Keféljünk, ne keféljünk, rajtad áll...

- Tiéd a puncim...

- Ne legyél szégyenlős, tudom, hogy meg akarsz...

(ennyire emlékszem kb, de még ki tudja, mit mondtam még...)

Aztán megcsókoltam, alig bírt visszautasítani, aztán annyit mondott, hogy "ha józan lennél... de részeg vagy, sajnos..."

Aztán elaludtunk, hozzám sem nyúlt, most meg elég furcsa velem, vagyis ugyanolyan kedves, de valahogy más és egyikőnk sem akarja felhozni a témát, nem is beszéltünk azóta róla... Ez a fiú amúgy nekem is tetszik.. :S


2009. dec. 4. 23:37
1 2
 11/16 anonim válasza:

a csendes angyalba bújt kisördög szisztéma a tiéd..

Részegen persze, hogy minden könnyebben jön.. sőt.. olyat is mond az ember amit durván utólag sajnál, megbán.


Ha igaz ez a dolog, akkor a srác nagyon rendes.

Vagy csak visszataszító voltál részegen:D

na jó.. tuti, jól járnál a sráccal.


Gáz, de felejtsd el ami történt. Viszont meg lehetne beszélni a sráccal, hogy ne haragudjon rád, és üljetek be valahová 2esben. Persze te hívd őt!

2009. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi, de az a baj, hogy nem merek nagyon találkozni vele, ha lehet, kerülöm. Nem bírom rávenni magam, nagyon nehéz. :(

Képzeljétek magatokat a helyembe, iszonyat gáz. Nem tudom elfelejteni. De látni is akarom már őt, meg nem is... :S

2009. dec. 5. 00:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Igazából a fiú elég gerinces volt ahhoz, hogy ne feküdjön le veled. Ezt mondjuk megköszönhetnéd neki. És hívd el kávézni. Nincs semmi para szerintem. Aki meg lekurv@'z, az sz@rjon sünt.

De komolyan, ki nem szeretne nemi életet élni, aki egészséges???

2009. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Nyilván nem lehet 0áról kezdeni, de szerintem nem vesztett helyzet.

2009. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon, és kettesben (valahogy találj rá módot) hozd fel a téámát! Hogy sajnos nem bírod a piát, és hogy te nagyon odavagy érte és sajnos ilyeneket mondtál. :S Ígérd meg - és tartsd is be - hogy többé tényleg nem fogsz ennyire bepiálni. Ki tudja, lehet ő is szeret, csak nem tudja mit tegyen ezután.

Veszteni valód nincs. Próbáld meg megbeszélni vele! Hajrá!

2009. dec. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%
Sztem meg verd ki. Az lecsillapít, és nem fogsz ilyen lányos kamudumákat benyögni....
2009. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!