Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire ronda lehetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lehetek ha a badoon csak a duci meg az idősebb nők írnak nekem?

Figyelt kérdés

Srácok nektek mi a a tapasztalatok az ilyen online társkeresőkkel? Volt aki a pl Badoo-ról jött össze valakivel?


Elég sok kamu profil van meg aki tetszik azok nem mindig válaszolnak, meg csomóan direkt leszavazzák a másik képét, hogy elvegyék a kedvét. 23f


2014. jan. 27. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi, személyesen ismerkedem.
2014. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem még azok sem írtak, ne sírjon a szád.

meg 6.5-re értékeltek, tiszta szégyen.

2014. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem 3 ember írt vissza

meg folyton lepontoztak nem tartom magam húde nagy adonisznak de nem is tartom magam egy gollamnak.

az ilyen oldalakra szerintem a lányok EGO növelésre járnak fel...

Akivel most beszélgetek ott ismertem meg és rá pár napra töröltem a badoo felhasználóm.

Ha vele nem alakul sehová akkor szarok a világba :D

2014. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a két képem közül a "szarabbikat" 6.5re, a másik ami jobban sikerült meg 3.5-re. Én sem tartom magam egy hú de nagy valakinek, de akkor is.. Főleg, hogy férfiak is szavazhatnak férfi képére, meg olyanok szavaznak le akikkel utcán végig nem mennék :S
2014. jan. 27. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

ezek az oldalak csalókák. ahogy mondták, a jó nők egót növelni regisztráltak, az átlagosak és annál jobbak meg mind rengeteg levelet kapnak és elveszel a kozmoszban. meg sokkal több a férfi sztem, legalábbis aki kapcsolatot keres itt.


rám sem álmaim női írnak. írt már rám olyan is aki kép alapján egész jónak tűnt, találkoztam is vele de élőben már nem volt vmi lenyűgöző. meg még írtak szimplán randák, b*zi(!) és transzfesztita is(!!!!!!) xD omg. pedig semmi baj a külsőmmel sztem.


én takarékra raktam a társkeresőket

2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az lesz.. Eddig 2 csajal találkoztam az oldalról, október óta vagyok fent. Egyikkel második randin szexig fajult a dolog. A másik csajjal kétszer taliztunk, ő a szebbik volt de vele nem lett semmi. :S
2014. jan. 27. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Na hát kérdező akkor már ezerszer tovább jutottál azzal a lóhúggyal mint én, ne panaszkodj már! :D

amúgy én simán belöttem, hogy 18-39 között lökje a csajokat és kész, volt pár igen ígéretes 35 év körüli

2014. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a kedvencem az, hogy belövi, hogy 21 éves közbe látszik a képéről, hogy az inkább 51 vagy 61 éves lehet .DD
2014. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja legutóbb taliztam egy csajjal 24 év volt a profilján, mikor taliztunk 20 éves elkezdi... bár nem zavart de akkor is na. Mondta, hogy nem lehet életkort változtatni...
2014. jan. 29. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:

az még a jobbik eset .... :D

azt is letojnám ha 21 van odaírva és kiderül hogy 17 éves.

de azért 21 helyett 51 már cink :DD

2014. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!