Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem azért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azért van ennyi önbizalom hiányos ember, mert hisznek az ilyen alaptalan sztereotípiáknak?

Figyelt kérdés

Például a nőknek, csak a pénzes jóképű pali kell vagy a férfiak csak a szexre mennek és arra hogy kihasználják a nőket vagy hogy egy szép nőnek csak jóképű férfi jár vagy fordítva stb.

Úgy veszem észre, hogy nagyon sokan komolyan veszik ezeket, és elfejtik, hogy nem minden ember egyforma, csak egy réteg ilyen.


2014. jan. 28. 13:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

költőnő:

a tények magukért beszélnek.hasonlítsuk pusztán össze a 30 évvel ezelőtti a mai embereket aszerint,hogy mekkora hányaduk él házasságban 18-22 éves kor között!

az eredmény megdöbbentő és borzasztó.

az okokat lehet vitatni,de komoly társadalmi,illetve jellembeli deformáció áll ennek a hátterében,sajnos ez vitathatatlan.

2014. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Költőnő? ***** válasza:
hát a házasság megint egy más tészta sztem... Sajnos a házasság intézménye kezd egyre macerásabb lenni minden téren. Én házasságpárti vagyok, de nem egy házasságtól lesz sztem egy pár-pár, vagy egy család; család.
2014. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én is sajnos ebben "szenvedek" Nem vagyok puhap*csű meg semmi bajom... Egyszerűen világ életembe olyan környezetben voltam, ahol nem nagyon voltak lányok, az összes suli, munkahelyek, stb.... Ráadásként 14 éves korom óta valamit/valahol dolgoztam, ergó időm se volt úgymond "kitombolni" magam. És itt vagyok 25 (mindjárt 26 évesen) És nem tudom, hogyan kommunikáljak egy leányzó felé, hogy ne egyszerű barátság, vagy valami, hanem konkréten hogyan kezdjek el udvarolni. Foglalkozom a témával meg minden, de pontosan eme körülmények végett, nagyon nehezen jön össze.


Remélem tudtam érdemben választ adni.


További szép napot.

2014. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

úgy látom teljesen más szempontból közelítjük meg a témát,kérdést.elfogadom ezt az álláspontot is.

csupán egy kérdésem maradt hozzád:faluban vagy városban nőttél fel?

2014. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Költőnő? ***** válasza:
kisváros
2014. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

most már értem,miért különbözik ennyire a megközelítésünk.

további szép napot!

2014. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Költőnő? ***** válasza:
neked is :)
2014. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Noydra ***** válasza:

Igen valóban lehet, de akinek van egy kis esze, hogy tudja, hogy le kell szarni a sztereotípiákat.

Innentől pedig mindenki magára vessen...

2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13-as, ha budapesti vagy, akkor javaslom menj el egy-két salsa iskola ingyenes első bemutató órájára, és ahol látod hogy vannak csinos csajok srác nélkül, oda iratkozz be, pont a korosztályod jár. Nyíltan felvállaltan ezzel a kulturált ismerkedéshez terepet nyújtanak, sítáborokat, wellness hétvégéget, nyaralásokat is szerveznek.
2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát ja. Én pont ezért nem csajozok. Van munkahelyem, kocsim, de úgy érzem hogy nem tudok megfelelni a nők elváràsainak. Meg nem is bízom bennük. Kedves; állitólag jószívű srác vagyok. Nem akarom hogy kihasználjon bármilyen csaj is. Még jó hogy ducibb 183/90 csúnyácska srác vagyok, és ezért nem törődnek velem. Igy legalább kevesebb csajt kell visszautasítanom.

23f

2014. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!