Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-göndör hajú lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-göndör hajú lány?

Figyelt kérdés
Fiúk ti mit gondoltok a göndör hajú lányokról? Ezt azért kérdezem mert nekem igazából dús, göndör hajam van, de nagyon szégyellem ezért mindig simítóm, csak az a gáz, hogy muszáj lenne le állnom a simítással. Sima hajjal több srác néz meg és ez önbizalmat ad, de amikor nem simítom ki, akkor senki nem néz felém. Ez normális? Ti mit gondoltok? 17/L

2014. jan. 28. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Tök jó a göndör haj. Most is sok lány göndöríti, órákat szán bevonására, majd kibontására.


Szerintem inkább az lehet, hogy sima hajjal szebbnek érzed magad, ezért magabiztosabb kisugárzásod van, ilyenkor jobban tündökölsz mint ifjú nő, és ezt a srácok észreveszik.

2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jav.: befonására
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát eddig akiket göndör hajjal láttam az szinte mind tetszett de ez az egyéntől függ lehet h az arcodhoz jobban megy a sima haj de ezt így nem lehet megmondani
2014. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit 28/f
2014. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik a göndör haj. 21f
2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Göndör, de milyen? Annak is van vagy 10-féle változata az úgymond "normálistól" kezdve az ultra "bárány" göndörig.
2014. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima hajam van, de amikor begöndöríttettem tartósan, sokkal több pasi nézett meg. Miért? Mert nekem nagyon tetszett a saját hajam. Gondolom ezért , nálad is.
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lol, nekem a göndör haj kb annyi egy lányon, minthogy szőke vagy barna. Tökmindegy, milyen; arc, alak, viselkedés, ez a mérvadó!

21/f

2014. jan. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!