Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Lassan semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Lassan semmit sem értek.15/L

Figyelt kérdés
Nem tudok egy fiút sem normálisan szeretni. Minden nap meg kell szerettetnie magát velem az illetőnek, akivel épp együtt vagyok. Ha nem leszek belé minden nap újra meg újra szerelmes, a találkozás kezdetétől csak egyfajta undort érzek. (Ez minden fiúval így volt, tehát nem velük van a baj ><) Ha pedig ez nem történik meg, akkor ez az undor csak egyre erősebb lesz. Megfordult a fejemben, hogy esetleg más vagyok, és ezt így is érzem. Sokat olvastam róla, hogy ilyen korban lehet e tudni. Egyesek szerint nagyon is, másik szerint egyáltalán nem. Tanácstalan vagyok.

2014. jan. 27. 17:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy egy lány felé többet érzek, és vele még sosem éreztem így.
2014. jan. 27. 17:35
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Még fejlődében van az agyadnak a kapcsolatokat kialakító része.
2014. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Belémszerettél elsőre is a kommentem alapján, vagy kommenteljek újra? :):P:P:P

A hormonjaid műve. Majd 1-2 év és megnyugszol. Most kancás vagy és még nem jött el az idő a tartós érzelmek kialakulásához.

2014. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán éretlen vagy még egy kapcsolathoz. Akarni akarod, úgy gondolod, hogy érezni is érzed amit kell, de egyáltalán nem. Még hanyagolnod kellene a fiú témát, nem állsz még készen rá.
2014. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50 első randi?
2014. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, nekem is ez ugrott be elsőnek ><
2014. jan. 27. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
akkor később még miket nem fogsz :DDD Ez a durva :D
2014. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor most egy nagy titok: a tiltás= buzdítással.

Szinte ez van. Amúgy a fentiek okos része igaz.

2014. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, ha most nem a ezen a honlapon lennél, hanem pl egy könyvet olvasnál, vagy csak simán kint a haverjaiddal szórakoznál, akkor nem lennének ilyen gondjaid. 15 évesen nem is értem, miért írsz ilyeneket, hány pasid lehetett? (akivel nem a közösség nyomása miatt jártál) NULLA.. 0

0

0

0



Az undort meg csak bebeszéled... Mert akibe nem vagy szerelmes, az szerintem ne csókolgasson.

Na igen, jön az a kérdés, hogy én miért eme honlap szervereit fárasztom. Mert annyira kivagyok a vizsgáktól, hogy itt nyírom az agysejtjeimet. Vagy tanulj, akkor se gondolsz ilyen világmegváltó gondokra, hogy jajj, 15 évesen jajj...

2014. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a baj, hogy ha minden áldott nap újra szerelmesnek kell lenned az adott illetőbe, akkor egyáltalán nem vagy belé szerelmes. Szerintem várj még az ilyesmivel, amikor biztos leszel a dolgodban, érzéseidben.
2014. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!