Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha egy lányról tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lányról tudnátok hogy szerelmes belétek, akkor?

Figyelt kérdés
Mondanátok neki olyan dolgokat,ami arra utalna,hogy viszontszeretitek,ha egyébként nem lennétek szerelmesek belé? Őszinték lennétek,ha nem kölcsönös,vagy hazudnátok azt,hogy ti is szeretitek a másikat?
2014. jan. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden esetben őszinte lennék.
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor viszonoznám.

Velem pont megtörtént, mindenkinek elhíresztelte, hogy szerelmes belém, vagy tetszek neki, nem tom, és hogy nekem is ő... Ezután megszivattam ahol tudtam, és meg is mondtam neki, hogy tőlem jó szóra ne számítson, de még mindig tetszem neki, és ez k*vára idegesít...

F

2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondom, abszolút. Már bunkón is, de az se segít túl sokat. Feltéve ha nem csak szórakázik veled és élvezi a helyzetet. Te tudhatod milyen fából van.
2014. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!