Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem magukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem magukban keresik a hibát, hogy nem jön össze nekik egy kapcsolat? Miért mindig a másik nemet hibáztatják (kollektíven)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Másokban a szálkát is, magunkban a gerendát se.
2014. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindig könnyebb a másikat hibáztatni. Sokan nehezen ismerik be (nem csak másoknak, hanem maguknak is), hogy hibáztak.
2014. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de már nagyon sok itt a számtalanszor feltett, megválaszolhatatlan kérdés, amelyek végeláthatalan vitákat generálnak.
2014. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki elfelejti, hogy valojaban amig a masikra ujjal mutogatnak, eszre sem veszik, hogy kozben legalabb harom ujjuk, sajat maguk fele mutat.
2014. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mert ha a másikban van a hiba, akkor nem fogom magamat hibáztatni miatta.


Pl nekem van egy jó munkám, hobbim, stb, erre a csaj akarja beosztani az időmet, pedig ő munkanélküli, nem tanul, egész nap otthon van, az akkor nem az én hibám, hogy nem érek rá egy találkozóra és nem tudok úgy ugrálni ahogy ő fütyül, hanem az övé, amiért ezt nem képes belátni és megérteni. Persze ezt utálom és nem fogok vele összejönni...

2014. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Hogy a korszellem és a közfelfogás így kificamodott, az valóban nem a nők/férfiak hibája. Az viszont már igen, hogy ezt vallják magukénak. Én elhiszem hogy divat lett teljesíthetetlen elvárásokat támasztgatni, meghogy az erkölcs és az emberség az valami ismeretlen betegség amit irtani kell, de senki nem kényszeríti őket, hogy ezt a vonalat kövessék. Ha a kútba ugrik a sok Down-kóros idióta után, ne csodálkozzon ha ő is csúnyán megüti magát.


Ha nem vagyok kigyúrt pénzes Justin Bieber, az viszont valóban az én hibám, töredelmesen bocsánatot kérek érte.

2014. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!