Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így van? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van? Csak én érzem így?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Egyre inkább azt érzem, hogy nem találok magamnak való fiút. Elsőnek nyilván a külsőt nézem, de nem ítélek külső alapján, de hát valamilyen szinten "be kell, hogy jöjjön" a srác, hogy tudjak hozzá vonzódni. Mivel nagyobb városban élek, nagyon sok a helyes fiú, de valahogy egyiket sem tudom magam mellé képzelni, mindegyik olyan "menő". Valahogy - bár egyáltalán nem vagyok csúnya-, nem tudom elhinni, hogy egy nagyon helyes srácnak bejöhetek. Ők túl tökéletesek... vagy nem is tudom. De egyáltalán nem tetszenek a belső értékeik, mert általában ki is használják, hogy helyesek, isznak, füveznek...stb. De külsőre mégis ők vonzanak, persze semmi bajom az átlagos srácokkal, de valahogy ők mozgatnak meg.:) De persze egy embernek a belső értékei a legfontosabbak, így azt érzem, sose fogok olyan fiút találni, aki helyes, de mégis normális... vagy hogy egyáltalán bejöhetek egy helyes srácnak.:) /L
2014. jan. 30. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

túl hamar elitéled a fiúkat, ismerd meg őket jobban, van olyan srác aki tényleg neked való

amúgy nem kellett volna a végére odairnod hogy /L mert az elején már a korodat is leirtad

2014. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek néha.. de annyira nincsenek körülöttem szép lányok. De engem még más is zavar egy kicsit
2014. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 évesen ez miért is ennyire fontos dolog?
2014. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: 16/F
2014. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!