Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Valahogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Valahogy nem érzem hogy mi van köztünk.

Figyelt kérdés
Bonyolult dolog, de talán ti értitek ezt... Szóval szereplők: én, legjobb barataim 2fiú (az egyiket szerettem, szeretem sajnos magam sem tudom :( igazából talán szeretem, de nem akarom) és egy lány (tipikus taperolható kinyomott mellű k*rvás haj) A lényeg, hogy a ket sraccal nagyon jóban vagyok viszont az a lány ott van mindenhol... Pl.: ha a baratnőmmel vok akkor a fiúkon lòg és taperoljak egymást Ma történt az, hogy a lány megsértődött... A fiú (akit szeretek :/) odament hozzá és beszélt vele... Hallottam ahogy a lány a nevemet mondja dühösen én nem csináltam vele semmit nem birjuk egymást... Csöngettek es a lány elment órára es a fiú utána ordított h majd még beszélünk... (még nem beszéltek) Ezután a sracot megkérdeztem, hogy mi a baja velem a csajnak erre azt mondta, hogy az hogy élek és hogy őket (vagyis a fiúkat) elveszem tőle... Erre én mondtam h képzelem... És kerdeztem hogy komolyan? Erre mondta hogy nem... És befejeződött a beszélgetés....... Egykét fontos dolog: 1. 1-2 hónapja a srác elmondta hogy én is tetszek neki. 2. Szar dolog de nem érzem ha szeret valaki... 3. A napokban egymásra neztünk a fiúval erre azt mondta nekem egy haverom, hogy ez totál szerelmes nézés volt mind a kettőnk részéről... Jól esett , de nem hittem el...Úgy érzem ha a csajjal összejön azt nem fogom tudni elviselni a barát zónában... Mit tegyek?? Mit gondoltok ebbe a kis történetbe? Ne barátkozzak velük? 13/l Ha nem értetek valamit válaszolok, de tanácstalan vagyok... Bocsi a helyesírási hibák miatt... És bocsi ha csak húztam az idődet...
2014. jan. 30. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit tudok mondani, hogy ne tekintsd veszélynek az (állítólag) krvás csajt, az ilyenekből semmi komolya nem lesz, max összetöri a srác szívét, te meg majd megvígasztalod, csak légy erős, és ne féltékenykedj és sértődj meg úgy mint a másik csaj
2014. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!