Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig csak az idősebb pasiknak tetszek?

Figyelt kérdés
Azt, hogy tetszek nekik, nem úgy értem, hogy kapcsolatot vagy ilyesmit akarnának. De például apukám zenész, és a zenésztársai ilyen 20-30-40 évesek. És állandóan dicsérnek, hogy bizony erre a lányra már nagyon kell vigyázni. Meg volt olyan, hogy az egyikük megkért, hogy menjek alréb egy kicsit mert mellém akart ülni, és akkor elkezdi: "Jó csajok mellett jó ülni" És így átkarolta a vállamat és úgy ült. Meg hasonlók. A helyzet az, hogy én még csak 15 vagyok, és nem tartom magam olyan "hú, de jó" csajnak. A korombeli srácok meg tesznek rám magasról. Oké, néha észreveszem, hogy páran megnéznek, de még soha nem kezdeményeztek nálam. Ami pedig az idősebbeket illeti, szerintem egyáltalán nem öltözködök kihívóan vagy a koromnak megfelelően.
2014. jan. 30. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

jó a férfiak, pláne kicsit korosabban és kanosabban már minden fiatal csajhoz így állnak hozzá. ez még nem tetszés...

nem rosszból mondom, de szokj hozzá.:)

2014. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a fiúk ilyen szinten később érnek ... szóval egy 15 éves sráctól ne nagyon várj semmit
2014. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mert 15 évesen mi még wowozunk
2014. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 30. 22:56
 5/19 anonim ***** válasza:

friss hús

48/F

2014. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem érnek később a srácok,DE

-a 15 évesek még tapasztalatlanok,félénkek,te vagy nekik a nagy rejtély a NŐ


-az idősebb pasik viszont tudják hogy nem vagytok egy szinten,pontosan tudják mi jár a fejedben,bátrabbak.


Egyébként a zenészek nagy része vidám bagázs.

2014. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg vidámabbak, mint az átlag. Köszönöm a választ.
2014. jan. 30. 23:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Részben az előzőeknek van igaza, másrészt illemből, udvariasságból mondják. Gondolj csak bele, mégsem mondhatják, hogy "jaj de csúnya vagy jányom!".
2014. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne tudom de megismernélek.... 33/F
2014. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem csak nekik tetszel, csupán rutinosabbak a csajozásban.


"gyáltalán nem öltözködök kihívóan vagy a koromnak megfelelően."


ezt hogy kell értelmezni? +egy lány nem hívja kihívónak ha kifesti magát, pedig az.


egyébként a 15 évesek sokkal testesebbek is vagy idősebbnek is kinézhetnek koruknál.


"a fiúk ilyen szinten később érnek ... szóval egy 15 éves sráctól ne nagyon várj semmit"


ez hülyeség. egy 15 éves fiú jóval aktívabb szex terén mint 1 lány, csupán nekik nem bókolnak 30as nők, mert a 30as nők a 40es pénzes palikra buknak. illetve a 30as nők jóval kiégettebbek és öregebbek mint a férfiak.


"-a 15 évesek még tapasztalatlanok,félénkek,te vagy nekik a nagy rejtély a NŐ "


inkább ez, de azért vannak 15 évesen is elég merész srácok akik nem a nőt látják egy lányban.

2014. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!