Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "szeressek ki belőle"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szeressek ki belőle"? (sosem jártunk) Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú (osztálytársam), aki tetszik, gondolom ezt nem volt nehéz kitalálni. :D

Azt nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon tetszik. Rajtam kívül még a fél suli odavan érte, ő meg jól kijön a lányokkal, az egyik legjobb barátja is lány, szintén osztálytárs. De a lánynak van barátja, szóval nem tetszenek egymásnak (legalábbis ezt próbálom elhitetni magammal). Meg még egész sok szál fűzi a lányokhoz, én meg már meguntam a féltékenykedést (tudom, rossz tulajdonság, de ez van).

Számoltam, fél év alatt összesen kemény 9 mondatot váltottunk, abból kb. ötször tollat kért... Szóval nekünk semmi közös jövőnk nincs... :/


Tehát az lenne a kérdésem, hogy hogy szeressek ki belőle. Hogy ha később összejön valakivel (mert biztos, hogy így lesz), akkor az ne zavarjon. Tehát legyen csak egy szimpla osztálytárs számomra. Ezt hogy?


Köszönöm, ha valaki elolvassa, és válaszol. :)



2014. jan. 31. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Megerőszakolni nem tudod magadat, majd jön más, aki megtetszik, ne aggódj!
2014. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Eleinte egy másik osztálytársam tetszett, de aztán jött ő (1 hét múlva, másik suliból), és azóta az elsőt teljesen el is felejtettem, nem is értettem, hogy mi tetszett benne. Viszont arra nem látok túl sok esélyt, hogy helyette is más tetszene. De azért köszi a választ. :)
2014. jan. 31. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Keress egy olyan srácot,akin átnéznek,aki ilyen csöndes típus.Fedezd fel benne az értékeket,s ne egy olyan után csorgasd a nyálad,aki ilyen lányokkedvencememőmanó,mert egy idő után kiég a csávó.34L
2014. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok vizet kell inni
2014. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3: Én vagyok olyan csöndes nyomi. De ő egyáltalán nem az a bunkó, páwa, akit valószínűleg elképzeltél. Knek nem tetszene? Helyes , jó fej, vicces, aranyos, tud gitározni (+zongora, dob) és énekelni, van 2 bandája is... :D És tényleg, egyáltalán nem bunkó még a magamfajtákkal sem, sőt, azt hiszem onnantól zúgtam bele "hivatalosan is", miután behozta a suliba a gitárját, és eljátszotta, illetve elénekelte nekem (!) a Wake me up-ot (azt tudni kell, hogy egyszerűen imádom Avicii-t). Nekem ő tetszik, nem az, akit te leírtál.
2014. jan. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!