Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci segitetek? Igen nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci segitetek? Igen nagy bajban vagyok

Figyelt kérdés
12 éves vagyok nagyon sokszor gondolok az öngyilkoságra vagy arra hogy megszökök. az egész egy fiu miatt van. féltékeny vagyok,pedig a fiu tugya hogy szerelmes vagyok belé mégis kavar az egyik osztálytársamal mert ő persze szebb nálam és jobban is él. Igen tudom még kicsi vagyok nem értek a szerelemhez de nagyon tud fájni:(

2014. jan. 31. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
és mégis milyen segítséget vársz tőlünk?
2014. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét a nyelvtankönyvben, az majd le fog kötni.
2014. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, most kamaszodsz stb. ne foglalkozz ezekkel az érzésekkel, igazából nem vagy annyira szerelmes, csak nagyon tetszik stb. és nem tudod még hova rakni ezt az érzést, és elhiszed hogy szerelmes vagy, tedd túl magadat rajta

néhány tipp: ne hallgass lassú, érzelmes zenét, vagy olyat amiről eszedbe juthat, próbáld meg elkerülni őt, és esetleg szerezz magadnak másvalakit :) az öngyilkosságos dologra meg egyáltalán ne gondolj, teljesen felesleges, nem fogsz vele elérni semmit, nem lesz neked jobb tőle, és ez a legrosszabb lehetőség arra hogy elmenekülj a problémáid elől

2014. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keresd fel az iskolapedagógust, majd ő segít
2014. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy fiu nem ér ennyit nyugi találsz másikat:)

fel a fejjel

2014. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha ne éld bele magad ennyire egy szerelembe, és soha senki miatt ne gondolj az öngyilkosságra!!! Ezt senki nem érdemli meg, hogy feláldozd magad miatta!!! Mondom ezt úgy, hogy én is fiú vagyok.
2014. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ó te, lesz még ettől rosszabb is.:D ne vedd ennyire a szívedre semmi értelme,nagyon fiatal vagy. annyi srác lesz még...
2014. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) A barátaimnak probálom mesélni hogy mi is van bennem de totál hülyének néznek:/ és van is benne valami.
2014. jan. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!