Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hanyadik randi után feküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik randi után feküdtetek le a párotokkal? Egy férfi miből tudja, hogy mikor kell próbálkoznia?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 12:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
Az en esetem eleg fura.. Elso randin elvitt motorozni, aztán megalltunk egy mezon, és szexeltunk is. Csak azert mentem bele, mert iszonyat jo pasi volt, és ugy gondoltam, hogy egy ilyen pasinak en soha nem kellenék.. Ez volt majdnem 3 éve, azóta is együtt vagyunk. :)
2014. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem tudom hanyadik randi volt.Sokadik.De azt tudom hogy 3 hónap után,és nem kis kamaszként.Ma már ő a férjem és van egy csodaszép 1 éves lányunk. :)
2014. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
73%
1. Randi végén csak ugy magatol jött a dolog
2014. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk is majdnem volt az elsőn de aztán a másodikon történt meg a dolog .
2014. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%
Másodikon. De addigra már nagyon sokat beszélgettünk az Interneten, majdnem egy hónapig ismerkedtünk.
2014. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%
1 hónap járás után kb, pedig mi is felnőttek voltunk, és már jó ideje ismertük( és szerettük) egymást.
2014. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Én minimum egy évet szoktam várni, addigra a szeretet is kialakul. Aki az első randin odaadja magát az könnyűvérű!
2014. febr. 1. 12:15
 8/44 anonim ***** válasza:
87%
Két hét járás után, 6. randin. Elsők voltunk egymásnak mind a ketten. Azóta már összeházasodtunk, gyermekünk is született. Szerintem a nő jelzéseiből tudja ezt egy férfi. Mi mondjuk megbeszéltük, hogy az nap este meg fog történni.
2014. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

nem randiztunk igazán sosem..

Egy kollégiumban laktunk, egy szakra jártunk, így mindennap találkoztunk...

kb 1 hét után együtt is aludtunk...

Ennek ellenére kb 1 hónap után szexeltünk először...


Nem tudom miből tudja... A férjem nem igazán tudta:D mert félt ,hogy elriaszt, ráadásul sok időt kihagyott a szex terén...úgyhogy én már majd megőrültem, így az egyik petting során én "kezdeményeztem"

2014. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
37%
Mai mértékkel mérve (főleg itt a sok első-második randis válasz után) nagyon sokára. Több mint egy év múlva. Én nem azért dugok, mert megkívánjuk egymást egy "jó pasival", hanem csak azzal szexelek, akit szeretek, a szeretet pedig nem jön rögtön az első pár randin. Ezért hívják a dolgot szeretkezésnek :)
2014. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!