Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi nagyon visszahúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon visszahúzódó, érdemes várni arra hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát az lenne a kérdésem, hogy van egy felnőtt férfi az életemben akit pár hónapja ismerek és teljesen elvarázsolt. Nagyon félénk és zárkózott típus. Véletlenül összefutottunk egy szórakozóhelyen és már eléggé ittas volt, így derült ki számomra, hogy ő is épp annyira oda van értem mint én érte. Megbeszéltük, hogy a héten elmegyünk valamerre kettsben, de félek, hogy nem fog keresni a félénk személyisége miatt.


Egy ilyen típusú férfit hogy lehet bátorítani anélkül, hogy elijeszteném? Nő vagyok és szeretném, hogy ő legyen az aki megteszi a kezdőlépéseket, hogy egyáltalán randizzunk.


Szóval, mit tehetek azon kívűl, hogy türelmesen várok? És ha nem jelentkezne mit tehetek?


Köszönöm nektek! 22/L



2014. jan. 26. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyos eset lehet. Azért ha egy férfi megbeszél egy találkát egy lánnyal akár milyen félénk is legyen, össze kellene tudnia szedni magát, hogy ismét szóba hozza legalább a dolgot, ha tetszik neki a lány. A türelmes váráson kívül nem tudom mit tehetnél, de ha mégiscsak megkeresne akkor ne légy rest és öntsél bele valahogy magabiztosságot, hogy legközelebb is le tudja győzni magában a visszatartó erőt.
2014. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, h már sokat csalódott, v nem mutattad jelét, h tetszik neked. Miért nem keresed te?
2014. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!