Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, veletek volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt már olyan, hogy meguntatok egy csajt?

Figyelt kérdés

Mert velem ez van, csak én lány vagyok és fiút untam meg. Unom, hogy "futok" utána, unom már, hogy köze van hozzám. Nem akarok vele beszélni se, látni se szeretem már. Csak attól félek, ha ellököm magamtól akkor aztán rájövök, hogy mégis szeretem de akkorra már késő lesz, már ellöktem magamtól..

Nem tudom mit tegyek vele, elfog múlni ez az érzés?


L :(



2014. febr. 1. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyfolytában. De ez nem csak az én/mi hibám/nk, lehet, hogy tényleg a másik nem elég figyelemreméltó.
2014. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy te szereted-e, mert úgy tűnik hogy ő nem viszonozza, ha "futnod" kell utána. Akkor meg teljesen mindegy, a földhöz is verheted a segged...
2014. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért futsz utána ha meguntad?
2014. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Máris meguntalak kérdező! :D
2014. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már nem futok, csak félek, hogy aztán teljesen eltávolodik ha nem leszek vele ugyan olyan kedves. És akkor cseszhetem xd
2014. febr. 1. 15:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Kössz!! 4. xD :DD Én is téged :D
2014. febr. 1. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem futsz akkor rádöbben valamire....vagyis rá kellene döbbennie.Ha Szeret akkor foglalkozik veled és ugyanolyan lesz veled mint te vele.

Ha meg nem tesz semmit akkor meg ne csodálkozzon,hogy elveszített téged.

Vegyél vissza és legyél felé csak simán barátságos,hátha magába néz...

2014. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor most igazából abba untál bele, hogy ő nem akar téged?
2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem, de szerintem nem fog, mert mindenki kinyalja a seggét is xd
2014. febr. 1. 15:33
 10/13 A kérdező kommentje:
nem, mert úgy volt hogy már kezdtünk össze jönni, de most rám tört ez a dolog és így nem akarok bele menni ...hogy mi ketten mert hogy én mindig segítettem neki de ő nekem soha,ő nem állt mellettem és unom, hogy mindig én segítsek neki.. mikor szinte meg sem köszöni..
2014. febr. 1. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!