Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, veletek volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt már olyan, hogy meguntatok egy csajt?

Figyelt kérdés

Mert velem ez van, csak én lány vagyok és fiút untam meg. Unom, hogy "futok" utána, unom már, hogy köze van hozzám. Nem akarok vele beszélni se, látni se szeretem már. Csak attól félek, ha ellököm magamtól akkor aztán rájövök, hogy mégis szeretem de akkorra már késő lesz, már ellöktem magamtól..

Nem tudom mit tegyek vele, elfog múlni ez az érzés?


L :(



2014. febr. 1. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt igen. Megismertem unalmas lett nem érdekelt már, nem volt kedvem már utazni sem miatta még 15 percet sem kocsival...volt ..
2014. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt még ilyen, de engem untak már meg.


23l

2014. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire unod, akkor szakíts. Nincs miről beszélni.
2014. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!