Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te lenézed a nőket (felületesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lenézed a nőket (felületesnek, butának tartod-e a többségüket) vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 16:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
3%
Igen.
2014. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha jól látom ezt a kérdést most nagyon sok ilyen nő olvassa aki leszavaz minket :)
2014. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%
A többségüket egyértelműen igen. :)
2014. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A nők és a férfiak nem egyformák. De nem egymás alatt vagy egymás felett áll az egyik a másiknak, csak teljesen messze egymástól.


Férfiak és nők annyira máshogy látják többnyire a világot, hogy mind az egyének között, mind a társadalom által a két nem között épített hidak általában elég ingatagnak bizonyulnak. A férfiak szerint a nők r*.bancok, a nők szerint a férfiak szemetek. Ez mind a másik nem meg nem értéséből fakad. De nagyon sok olyan ember van, aki nem hogy a másik nemet, de még a sajátját (és ezáltal saját magát) sem ismeri eléggé.


Én azt vallom, hogy férfiként azt a nőt ismerhetem meg a leginkább, legközelebbről, legmélyebben, amelyiket megdugtam. Mind mentálisan, mind fizikailag ez a legmélyebb kapcsolat, ami a két nem között lehetséges.

2014. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
nem kellene lepontozni,mert leírtam a személyes véleményem.
2014. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Amelyik ilyen, azt igen.
2014. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 laci911 ***** válasza:
7%
A nők nem buták csak lassan gondolkodnak , lassan veszi be az infot .
2014. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
36%

Amelyik olyan azt igen, hiába húzzák le a válaszokat, és a turbófeministák! :)


A baj az, hogy az ilyenek nézik le legjobban a másikat ráadásul, mert azt hiszik magukról, hogy valami díjak amit ki kell érdemelni.

2014. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Én a hímsonviniszta búzákat nézem le :) Nyugodtan lehet búzázni a mezőn, nem kell a nőkkel foglalkozni, úgy is tojnak rátok :)
2014. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!