Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te lenézed a nőket (felületesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lenézed a nőket (felületesnek, butának tartod-e a többségüket) vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 16:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

"A baj az, hogy az ilyenek nézik le legjobban a másikat ráadásul, mert azt hiszik magukról, hogy valami díjak amit ki kell érdemelni."


Nem ők hiszik, te hiszed ezt. Ezek szerint lehet díjak vagyunk? :)

2014. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%

"Nem ők hiszik, te hiszed ezt. Ezek szerint lehet díjak vagyunk? :)"


Én azt tudom, hogy mekkora mocsok a magadfajta. :)

2014. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
38%

"Én a hímsonviniszta búzákat nézem le :) Nyugodtan lehet búzázni a mezőn, nem kell a nőkkel foglalkozni, úgy is tojnak rátok :)"


Én meg a hozzád hasonlót, akinek addig van csak nagy arca amíg egy "alfakan" fel nem csinálja, aztán lelép.


Egyből lejjebb szoktátok az igényeiteket adni utána! :)

2014. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
én pusztán a nők logikáját, gondolkodásmódját és a természetüket nem szeretem, a testüket nagyon is. nem nézem le őket, sajnos tény, hogy csak csomagban adják őket...
2014. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
ha le sem tojnának minket,nem itt pontozgatnák a számukra nem helyes válaszokat...
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
Lehet panaszkodni a Jóistennél... amúgy a pasik is borzasztóan viselkednek, sokkal rosszabbak és veszélyesebbek mint a nők. Nincs bennük emberi érzés, csak a hatalomvágy, a kinek nagyobb a háza/fsza, én vagyok a nagylegény mindenki hüle...stb... a sok általánosítgatás, komolyan mondom ha a pasik nem buták akkor nem tudom mik. Nem szeretik az egyenlőséget, a békességet, a szeretetet. Ez meg is nyilvánul az ember 5-7 évezredes történelmében.
2014. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%
igazi férfiak nélkül az emberiség történelme egy üres lap lenne.
2014. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

" amúgy a pasik is borzasztóan viselkednek, sokkal rosszabbak és veszélyesebbek mint a nők. Nincs bennük emberi érzés, csak a hatalomvágy, a kinek nagyobb a háza/fsza, én vagyok a nagylegény mindenki hüle...stb... a sok általánosítgatás, komolyan mondom ha a pasik nem buták akkor nem tudom mik."


Szóval mindenről csak a "pasik" tehetnek igaz?


Azért kíváncsi lennék annak az okára, hogy sok nő miért is rivalizál annyira egymással, utálja egymást, már ha tudsz rá válaszolni egyáltalán, vagy ezt is rá nem húzod a hímekre mint ahogy most is. :)

2014. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Igazi férfi??? Te viccelsz?? Ki? A sok nárcisztikus vezető hadvezér kisebbségi komplexussal? A sok érzéketlen fax? A sok sok pszichopata vezető, politikus? Inkább ezek nem lettek volna, lett volna más helyette, nyugi.

Mondjuk Szent Györgyi Albertre azért nem haragszom...

2014. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
28%

"Azért kíváncsi lennék annak az okára, hogy sok nő miért is rivalizál annyira egymással, utálja egymást, már ha tudsz rá válaszolni egyáltalán, vagy ezt is rá nem húzod a hímekre mint ahogy most is. :)"


Azért, mert a nők egy része is buta, mert hímsoviniszták (még mindig). Ha igazi nők lennének, lenne egészséges önbecsülésük és összetartanának a többi nővel. Ennyi.

2014. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!