Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg ha nem volt az enyém nem jöttünk össze? Pontosabban miatta!

Figyelt kérdés

arra gondoltam írok neki, ha ugy adja a helyzet nem lesz senkim és neki sem. Egy talira gondoltam ahol elmondanám neki hogy ujra akarok valamit!..lehet elég gáz de ha nem tenném meg megbánnám később és nagyon hiányzik igy is vele álmodok ő jár a fejembe egésznap mindig arra gondolok vele akarok lenni..lehet nem fog összejönni sőt érzem nem lesz több,de egy probát megér max elutasit nem vesztettem semmit csak a büszkeségemből.

Jó lenne egy személyes talival megoldani? illetve a külsőmön is változóba vagyok eleve fogyozom, kicsit stilust váltok és a belsőmön is változoba vagyok nem ez az anyáskodo tipus nagyszájú probálom visszafogni magam.


2014. febr. 1. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
jó csináld
2014. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!