Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnnek a kis termetű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnnek a kis termetű, nőies lányok/nők?

Figyelt kérdés

Egy megyeszékhelyen élek és egyre inkább azt látom, hogy a 14-20 éves lányok/fiatal nők lassan akkorára nőnek, mint valami pankrátor. Egy-két kivétellel 180 körüli, vagy feletti magassággal rendelkeznek, az alakjuk férfias (tömbderék), az önbizalmuk mégis akkora, mint 10 diszkós/deszkás nyikhajnak együttvéve. Elég régóta figyelem az embereket reggelente, munkába menet és komoly lelki felüdülést jelent, ha látok akár egy lányt is, aki elmúlt már 15 és 165 cm alatt van, vagy netán 18-20 körüli és úgy is néz ki, mint egy nő és nincs ok nélkül akkora arca, hogy orra esik, ha lehajol...


Nem zavar, nem arról van szó, csak nem értem. Tényleg egyre kevesebb normális értelemben vett "ember" él ebben az országban? Vagy csak én élek rossz helyen?


2014. febr. 1. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
melyik megyéről van szó?:D
2014. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, többről is, nem egy helyen néztem már szét. Csongrád, Bács, Pest. Pesten meglepően sok égimeszelő volt, pedig a 175 centimmel nem mondanám, hogy seggdugacs lennék, csak olyan átlagos.
2014. febr. 1. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne Mordorban nézelődj.
2014. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szánom-bánom, de nem tudok egyelőre elszabadulni Középföldéről, kedves (?) Sárkány.
2014. febr. 1. 19:07
 5/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát nem tudom,de mit tehet róla szerencsétlen,ha 180centi és nincs dereka?:D
2014. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne zabáljon annyira mesterségesen előállított, kajának nem nevezhető gyorséttermi valamit, ne igyon annyi energiaitalt, vagy nem tudom. Biztos ezeknek is köze van a Hulkká válásukban.
2014. febr. 1. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ohh...akkor én törpe vagyok a 162cmmel... :D
2014. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Pécsen élek,és meg kell hogy mondjam,ritkán látok 180 körüli lányt,ha látok,az is már 30-40 körüli.

Itt alacsonyabbak a jellemzőbbek,én a 187 cm-mel is alig látok magamnál magasabb embert.

2014. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És Te 7-es hol élsz?


Pécsett/en (melyik a helyes?) még nem jártam, de a 187 centi sem túl alacsony, még ha nincs is sok magasabb.

2014. febr. 1. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 158-59 vagyok és van pár bnőm akikkel egymagasak vagyunk. :) 18L
2014. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!