Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el ne is keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el ne is keressem már soha?!

Figyelt kérdés

Dobott egy srác, szerintem egy lány miatt mert elég hülye indokot adott...(azt hogy nem érzett semmi vonzalmat-még a csokra sem)

És belészerettem..de most nem akarok megalázkodni egy pasi előtt hogy felkeressem újra és győzködni feszegetni a húrt hogy újra probáljuk meg! :S elég gáz nem?

barátainak is elmondana mi lenne a véleményük rólam hogy ilyen papucs vagyok??! ti mit mondotok?


2014. febr. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lesz más!
2014. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lennél papucs,nem is gáz hiszen ha beleszerettél ez van, de szerintem lépj túl még ha nehéz is. Jobb mintha vágyakozol utána, és próbálsz újra együtt lenni vele de ő nem akar, csak neked fájna jobban.
2014. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ki vagy!
2014. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!