Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki várja a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki várja a Valentin napot?

Figyelt kérdés
És ha van párotok mivel készültök neki?

2014. febr. 2. 15:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy le leszek pontozva de csakazertis leirom a velemenyem :D

En varom a valentin napot.

Iszonyat hulye ertelmezes hogy "csak akkor szeretjuk egymast", ez nem errol szol. Nyilvan nap mint nap szereted a parod, am sokszor belekenyelmesednek az emberek, ezert szerintem jo hogy van egy nap a szerelmeseknek, amikor eszbe kapunk hogy mennyire csodas a parom reg tartottumk egy kenyeztetos napot/estet, amikor igazan egymasra figyelunk. Szerintem ez a celja ennek az unnepnek. Tulajdonkeppen olyan mint az anyak napja, az edesanyadat sem csak akkor szereted.

Es az hogy marketing unnep, konyorgom barmelyik unnepre ra lehet ezt huzni, pl mikor karacsonykor kotelezve vagy hogy az ismeretlen tavoli rokonodnak adj valamit.

Nem az ajandekon van a hangsuly hanem hogy ezen a napon az emberek vegiggondoljak a kapcsolatukat es nem giccses ajandekokkal kell kulonlegesse tenni.

2014. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!