Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőies leszbikusok! Miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies leszbikusok! Miről lehet észrevenni nálatok, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
Csak olyanok véleményére vagyok elsősorban kíváncsi, akik nőiesek, tehát kívülről pl. nem lehetne megmondani róluk, hogy leszbikusok. Rajtuk mit kellene figyelni, vagy miből lehetne észrevenni hogy a saját nemükhöz vonzódnak?? Nyilván itt gondolom csak esetleg gesztusokból vagy ilyesmiből. Valaki esetleg konkrétumokat tudna mondani??

2014. febr. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

rólam csak akkor lehet megmondani szerintem, ha van a közelben olyan lány aki bejön (és szerencsémre mindig leszbik jönnek be...:D) olyankor látom, hogy néz, én is nézem, mosolygok rá

amúgy nem hiszem, hogy látszana rajtam

2014. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Az én barátnőm kifejezetten nőies, senki nem mondaná meg róla, hogy a lányokat szereti, a pasik csak úgy csorgatják rá a nyálukat. Nem is mutatja igazán, meg még pasija is volt előzőleg, úgyhogy senki semmit nem tud róla. :) Az én esetemben láttam a tekintetén (én felvállalom), hogy hogy néz rám meg főleg, hogy hogy beszél velem, szóval kapcsoltam. :) Megéreztem rögtön. Meg úgy általában megérzem a viselkedésén, gesztusain a lányoknak, hogy mi a helyzet. :)
2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

hogy nagyon előzékenyek és udvariasak~ nem beszél a pasikról, vagy ha igen, akkor semlegesen, esetleg lefújolóan. ha tényleg a csajokhoz vonzódik, akkor megnéz hosszasan egy jó csajt, ha titkolja gyorsan el is kapja a fejét.

Mondanak olyat is, hogyha a gyűrűs ujj hosszabb mint a mutató ujj, akkor tuti a csajok jönnek be neki *persze ez vicc, de mókás megfigyelni, az én csajomnál bejött, de nálam pl nem..*

Hogy ha mondjuk sulis emberkéről van szó, akkor lányokat rajzol, esetleg meleg férfiakat *ez két értelmű, az én osztályomban nagy meleg fanság van, és 70% heteró..*


Ha nem szingli, akkor kézen fogva sétál barátnőjével *ez sem mindig igaz* de h ha smárol egy csajjal, az szinte 100%... A füzetében lány nevet irogat, akkor elég gyanús. Vagy h ha híres emberek, akikért odáig van, azok nők.

A járásról h picit lazább, az ülésről h nem rakja keresztbe a lábát.. persze ez is csak tipp...


Ha bejössz neki, akkor fröltölget veled pl. Vagy hogy nagyon sok bókot mondd lányoknak, jajj nagyon szép vagy ma, de jó ez a cipő.. ilyesmi.. nem egy két bókra gondolok, hanem sokra..


Jelenleg ennyi jutott eszembe. Hogyha ebből 5 meg van, akkor eléggé nagy valószínűséggel van valami a csajban.. Persze ez sem biztos, teljesen ember függő, meg vannak emberek, akik mások, de még nincsenek abban a szakaszban, hogy felvállalják. Mindenesetre sok sikert a gayradar kifejlesztéséhez, azért ki lehet szúrni, rengeteg más van.^^ remélem segítettem


L/14/bi

2014. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez iszonyatosan tetszik amit leírtál! Nekem ezzel sokat segítettél!! :) Fhu nagyon jó vagy!!
2014. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Durva, hogy 14 éves vagy és már felszedtél egy csajt. Lenne mit tanulnom tőled. :D Annyit javítanék, hogy én pl keresztbe szoktam rakni a lábamat. Szerintem ez attól függ, kinek hogyan kényelmesebb. :D Meg az, hogy két lány smárol nem sokat jelent, mert ma már sokan csinálják csak úgy buliból, részegen vagy esetleg hogy felkeltsék pár srác érdeklődését. :D
2014. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rólam simán meglehet(ne) mondani, ha figyelnének az emberek. Ha valaki tetszik az látszik a nézésemen, de senkinek nem esik le amúgy. Egyébként gyűrűről.


Mások, akiknek később mondtam el, hogy mi a helyzet, azt mondták a tetoválásokról gondolták. Na ez hülyeség... De jó tudni, hogy az emberek nem néznek a dolgok mögé, csak azt veszik észre ami kiszúrja a szemüket:) Én észre szoktam venni a másikon, akkor is ha totál nőies.

2014. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!