Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódíthatom?

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok (fiú). Barátnőmmel lassan már 3 hónapja,hogy szakítottunk és még mindig nagyon fáj. A dolognak azért lett vége,mert azt hittem megcsalt... nem tudtam megbízni benne,így hát hagytuk az egészet. Rá pár hétre már rájöttem,hogy hibáztam. Írtam neki egy verset (igen,egy verset) és egy levelet amiben kifejtettem,hogy mit érzek iránta. Azt mondta,hogy... hogy gyönyörű volt a vers, és elsírta magát rajta...meg,hogy ő is szeret,de tudja,hogyha újrakezdenénk, akkor ugyan ez történne. Azóta nem nagyon beszéltünk...sőt. Összevesztünk. Nagyon megváltozott a rossz irányba, már nem az akit régen , oly annyira szerettem. Elvileg mindig is egy k**** volt... csak miattam változott meg,mert annyira szeretett. Most... most úgy néz ki megint vissza változott. Én meg azt szeretem,aki már nem létezik, azt aki régen volt, mikor velem együtt volt. Nem tudom mit csináljak... új kapcsolatot is próbáltam már azóta, de ott is az lett a vége,hogy folyton ő rá gondoltam. Barátja most nincs, elvileg nem is akar... Azt hiszem... nem szeretem annyira,hogy elnézzem a hibáit, és újra beleszeressek. De annyira sem utálom,hogy végleg túl tudjak rajta lépni... nem tudok hová lépni a dologból. Tudom,hogy még nem közömbös irántam, szokott nézni, és tudom...érzem. Megpróbáljam vele újra...és ha ezt szeretném mit tegyek, lehet őt fogom szeretni életem végéig,hiába? Lehet fikázni, hogy 14 évesen mit pattogok, de amint tudjuk.:"liebe ist für alle da" Rammstein.

2014. febr. 2. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos :D

Persze, hogy nincs még túl rajtad. :) Szerintem gondold végig, hogy ha tényleg annyit számít neked, és a jövőben nem leszel annyira féltékeny, akkor kezdjétek újra. :) Nagyon fontos, hogy legyőzd a féltékenységed, vagy legalábbis ne legyél annyira féltékeny, mert akkor igaza lesz a lánynak, hogy mindig amiatt szakítanátok, hogy te azt hiszed megcsal.

Másokra meg ne hallgass légyszíves. Én is sokszor hallgattam másokra és lehet amiatt ment tönkre a kapcsolatom egy olyan sráccal akit két év után se tudtam rendesen elfelejteni. (Persze nem állandóan rá gondoltam, de néha néha eszembe jutott és bánkódtam rajta. Fájt.)

Szóval gondold végig, hogy mit tennél meg ezért a lányért, a féltékenységed mindenféleképpen győzd le, nem kell teljesen de ne hidd mindig azt hogy megcsal. :)

Hajrá. :)


20/L

2014. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:)
2014. febr. 4. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!