Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak 13 vagyok de tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 13 vagyok de tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már korábban volt pasim nem vagyok annyi kezdő ez mégis szörnyű : beleszerettem egy fiuba és minden jele megvan hogy telleg szerelmes vagyok : éjszaka rá gondolok és nem alszok szinte, ha a közelébe vagyok van érzésem iránta. De nem tudom h ő mit érez? hogy tudnám kideriteni? (anélkül h oda mennék hozzá és megmondanam neki az érzéseimet)

2014. febr. 4. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ok, nem vitatkozom... Légy felnőtt.
2014. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mHannah97 válasza:

A 9esnek teljesen igaza van.

En is voltam `szerelmes` tizenket eves koromban es azt hittem teljesen erett vagyok mar ehhez, meg ennel magasabb erzelmi intelligenciam mar nem lehet...

De hidd el, idovel erettebbe valsz, megkomolyodsz, sokkal inkabb fogod tudni mit is jelent a szerelem...

Ez az altalanos iskolaban `pasizas` meg amugy is egy szanalmas dolog... A sok kislany attol erzi magat menonek hogy vab `pasija`... Nee... Varj, oke?

Tudom milyen az a gyerekkori szerelem, tudom hogy van, nem kell lenezni, de hidd el.. Na... Nem tudsz meg mindent...


Bocs ha kicsit hulyen fogalmaztam...

2014. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok /tudják h az a baj h ha nem írtam volna oda h 13 akkor kapnék választ a kérdésre.
2014. febr. 6. 16:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? És ha igen szokott-e ő kezdeményezni beszélgetéseket és vetted-e észre h ott lődörög a közeledbe? Na ezekre igennel válaszolsz akkor elég nagy esély meg van h bejössz neki. Figyeld az apró jeleket (de azért ne feltűnően ;))
2014. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mHannah97 válasza:

Mashogy is lehet mondani: kapd ossze magad hulyegyerek es ne tedd itt a nagylanyt!!! Szanalmas.

Igen,igazad van, ha nem 13 lennel, akkor mas lenne a helyzet.

És: ha nem 13 lennel, nem irnal ki ilyen szanalmas kerdest!!!

Szedd mar ossze magad...

2014. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a 14. nek
2014. febr. 8. 09:57
 17/17 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves 15. Válaszoló lehet h 13 vagyok de tudok olvasni.mert én nem azt írtam h ha nem lennék 13 akkor válaszolnak.
2014. febr. 9. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!