Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a leglehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a leglehetetlenebb helyzet, amiből kapcsolatotok lett?

Figyelt kérdés

Lányok, mi volt a leglehetetlenebb helyzet, amiből kapcsolatotok lett?

Annyira gáz volt a pasi, de mégis lett valami.


2014. febr. 5. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Bejelölt egy srác facebookon. "Kedves" lány révén találkoztam vele egy meccs után. Beszélgettünk, még úgy konkrétan nem volt vele baj. Bár kicsit nyálasnak tartottam.

Én tipikusan a kemény lány vagyok, aki mindenkinek kiadja az útját, lelkiismeret furdalás nélkül, ami szívemen az a számon, ergo két külön karakter voltunk.

Nem értette a poénjaimat, nyáladzott.

Mikor nálam volt már azt kivántam, hogy bárcsak elmenne. Aztán az 5. talinál nálunk voltunk, megtörtént a dolog. Mikor este kísértem ki, benyögte, hogy "szeretlek". Mosolyogtam egyet, aztán jött a poén, megkérdezte, hogy nekem nehezemre esik kimondani?! Vagy miért nem mondom. A taknyomon csúszva a röhögéstől mentem be.

Megakart látogatni, amikor halálomon voltam 2 foghúzás után, amik mellé szép herpeszeket is kaptam. Anyámmal beszélte meg a hátam mögött, hogy ő jön, mert szeret. Na hát akkor elküldtem melegebb éghajlatokra. Azóta is teper, pedig ez szeptemberben volt.

Lehet miatta ver a sors, amiért így kicsit úgymond átvertem. Vigasztalódtam csak vele. Megbántam.

2014. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!