Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel mi a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mi a helyzet? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és egyre inkább vágyom "kapcsolatra". :) Nem vagyok az a tipikus mai generációs r!bancos lány, nem öltözködöm kihívóan, na egyszerűen, mintha nem a saját generációm lennék. Eddig nem volt túl sok szerencsém a fiúk terén, néhányan elhívtak már ide-oda, de egyik sem jött össze. Szerintetek is várjak türelmesen, nem kell ennyire törekednem,hogy találjak valakit, ugye? Mit csináljak, egyre erősebb az érzés bennem,hogy kéne mellém valaki, nem tudom,hogy mit csinálhatnék... Szerintetek? :)
2014. jan. 26. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát most majd válogathatsz :D
2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kell sietni
2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen tudjuk h te más vagy mint a többi. aranytojást tojsz. nálam nem vagy addig több amíg tettekkel be nem bizonyítod, hogy igenis más vagy. addig meg szétdugnálak.
2014. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel. Marad az, aki vagy, sajnos egyre kevesebb az ilyen lány. Próbálj ismerkedni, de nem feltétlenül úgy, hogy össze akarsz jönni vele. Kezdődhet barátságként is, járj el szórakozni (nem feltétlen discora gondolok)
2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt olyan fontos, akkor most minek erőlteted?
2014. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni a dolgokat, vannak értelmes férfiak, majd valaki megtalál!
2014. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engedd el ezt az erős vágyat, s amikor nem számítasz rá, megkapod azt, amire igazán vágysz - ez már csak így van! :)


Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de tényleg így van. Én is átéltem, amit most te. Sőt, engem 18 éves koromig nem is hívott randira senki, én pedig már kb. 16 éves korom óta nagyon vágytam egy fiúra. De tényleg nagyon vágytam rá, és nem jött össze semmi. Szép lassan meg kellett tanulnom elengednem ezt a vágyat, s amikor tényleg teljesen elengedtem a dolgot, és úgy voltam vele, hogy fiúval vagy nélküle, de igazán boldog leszek, akkor megkaptam azt, amire vágytam. Egy fiút, aki figyelt rám, aki kedves volt velem, akinek fontos voltam stb. Igaz, nem tartott sokáig.


Szóval értem, és átérzem, amit most érzel, de hidd el, nem szabad görcsösen vágyni valamire, mert annál nehezebben kapod meg.

Amit tehetsz az az, hogy nyitott vagy az emberek felé, társaságba jársz, elmész hétvégente ide-oda a barátaiddal (nem discora gondolok elsősorban, inkább egy teaházra, pizzériára ilyesmi). Legyél mosolygós, és nyitott az új emberekre. Ha itt lesz ideje, úgy is találsz neked való fiút!

18/L

2014. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 héttel ezelőtt volt kint ugyanez a kérdés, most is ki van emelve ugyanezzel a címmel. mi a fenét akarsz még??
2014. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!